Win: Voor altijd Slank & Fit programma t.w.v. €599

Health, Win  /   - 

Voor altijd slank en fit… klinkt goed toch? Of als een illusie.. iets onbereikbaars? Elk dieet pretendeert dit in elk geval voor jou te kunnen bewerkstelligen. Enig nadeel van vrijwel alle diëten is dat het voor velen vaak slechts een tijdelijk ding is. Je valt als het goed is veel af maar erna treedt helaas het welbekende jojo-effect op. En hoppa, daar zijn al die kilo’s weer. Plus 5 extra. Fijn 🙁 Ik geloof niet in streng diëten. Ik geloof in een healthy lifestyle. Een combinatie van gezond en bewust eten waarbij je jezelf niet álles ontzegt, nog steeds geniet van eten en daarbij voldoende beweegt. Een combi van voeding, trainen en mindset. Health en fitness coaches Alex en Matthijs geloven hier ook in. Met die gedachten hebben zij hun eigen ‘Voor altijd Slank & Fit’ programma ontwikkeld om mensen op een verantwoorde manier de ogen te openen en hen een fit lichaam te bieden. Hulde aan deze heren!

Alex en Matthijs zijn geen gesjeesde goeroes, maar twee leuke gasten met veel kennis, super veel energie, het zijn enorme inspiratiebronnen én ze spreken uit eigen ervaring: “Door onze eigen ervaring met een behoorlijke hoeveelheid overgewicht en gebrek aan energie beseffen wij als geen ander dat het geen makkie is. Wij realiseren ons welke emoties vrijkomen als je verandering in je leven doorvoert. Welke input ervoor nodig is om resultaat te behalen. Maar wij zijn ervan overtuigd dat iedereen optimaal resultaat kan behalen. En wij willen je daar graag bij helpen.”

Met I Love Health ‘promoot’ ik dus geen strenge diëten, maar sta ik achter een bewuste lifestyle. Omdat Voor altijd Slank & Fit perfect bij deze filosofie past, mag ik aan één van jullie een volledig Voor altijd Slank & Fit programma t.w.v. €599,- weggeven! Dus kun jij wel wat extra handvatten gebruiken (en wat minder love handles…) dan is dit programma perfect voor jou!voor altijd slank en fit

Wat is Voor altijd Slank & Fit?

  • Het is een 10 weken durende afslankprogramma met daarin workshops, meetmomenten, veel educatie, e-mail coaching, webinars en meer!
  • Een programma waarin je leert wat je wel kunt eten én waarom je iets eet
  • Geen gedoe met calorieën
  • Je hormonen worden meer in balans gebracht (stabiele bloedsuikerspiegel en een betere stofwisseling)
  • Gedragsverandering; inzicht in waarom je (over) eet
  • De heren nemen je mee op supermarktsafari (wat kun je beter mijden en wat is juist goed)
  • Zoals ze zelf zeggen: Ze laten je (weer) shinen!
  • Locatie: Amsterdam
  • Start: 10 mei
  • Prijs: 599,-

Wat moet je doen om Voor altijd Slank & Fit te winnen?

  • Like de Facebook page van I Love Health en die van Voor altijd Slank & Fit.
  • Klik op ‘VIND IK LEUK’ onder aan deze blogpost (links onder)
  • Laat in de comments onder deze blog weten dat je mee doet en waarom! (Vergeet niet ook je achternaam te vermelden, anders kan ik de winnaar moeilijk traceren.)

LET OP: Je kunt niet meer deelnemen aan deze winactie. Die winnaar is inmiddels bekend gemaakt. Zie de comments onder dit bericht. Helemaal bovenaan staat de naam van de winnaar vermeld. Iedereen bedankt voor het meedoen! 

Meer weten over het programma? Bekijk dan eens de website.

Succes!

Liefs,

Daisy

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

84 reacties

  1. Hoi!
    Ik doe mee omdat ik een killerbody wil voor de zomer maar mij dat niet lukt in mijn eentje! Bijvoorbeeld: wanneer ik in de supermarkt loop denk ik de juiste producten te halen maar dat is niet zo.. En ik weet na een tijdje niet meer wat ik moet eten..
    En dan hou ik het niet vol, omdat ik dan ongezonde dingen ga halen en dat weer eten!

    Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen!
    Groetjes Chavira Brandsma

  2. Vorig jaar heb ik een maand in Australië rondgereisd en daar raakte ik in gesprek met een vrouw. Zij vertelde mij over het Paleo dieet en mijn interesse in verschillende leef- en eetstijlen begon. Ik lees veel artikelen over verschillende leef- en eetstijlen op internet, maar heb nog geen juiste leeftstijl voor mijzelf gevonden. Laatst wou ik een kennismakingslezing van de mannen bijwonen, maar helaas was die al geweest! Ik zou graag mijn eigen mindset willen veranderen. Ik ben zelf al sportief bezig en let op mijn voeding, maar weet niet of ik het allemaal wel juist toepas. Ik ben erg benieuwd wat deze mannen mij zullen leren! Misschien kan ik hiermee zelfs mijn moeder overhalen om ook haar levensstijl te veranderen 😉

  3. Ik doe graag mee met deze actie. Na al jaren niet van het jojo effect af te kunnen komen ben ik er eindelijk achter gekomen dat een dieet niet de manier van afvallen is, maar dat je hiervoor je levensstijl moet aanpassen. Ik ben sinds een aantal maanden heel enthousiast geworden in het bezig zijn met gezond leven, maar merk het nog steeds erg moeilijk te vinden dit ook toe te passen in het dagelijks leven. Deze cursus zou voor mij geweldig zijn om het ook eindelijk toe te gaan passen en eigen te laten worden!

  4. Hoi Daisy,

    Deze actie klinkt als geroepen voor mij! Ik probeer al mijn hele leven om lekkerder in mijn vel te zitten, altijd heb ik mezelf al iets te zwaar gevonden. Sinds een tijdje probeer ik in plaats van stomweg niet meer te snoepen (wat ik nog nooit lang heb volgehouden), bewuster met mijn voeding om te gaan. Alleen is dat nog niet zo makkelijk! Ik heb weinig kennis van wat voeding nu echt inhoud en in de bibliotheek werd ik ook niet wijzer omdat de planken volstaan met dieetboeken, maar niets over voeding. Net als jij geloof ik niet in diëten. Kortom erg frustrerend! Gelukkig biedt jouw blog nog voor inspiratie! 😉 Ik ben momenteel bezig om het hardlopen weer op te pakken, eind juni staat mijn eerste 5km loop gepland. Maar ik ben bang dat ik het niet haal omdat ik naast mijn trainingen in mijn slechte eetgewoonten blijf hangen, ik blijf last hebben van eetbuien die ik bijna nooit negeer. Achteraf voel ik me weer erg schuldig, maar zo gaan de kilo’s er nooit af! Ik ben inmiddels behoorlijk wanhopig, dus vandaar dat jouw winactie als geroepen komt! 🙂
    Groetjes Natasja

  5. Ik zou dit heel graag willen winnen, omdat ik nu nog niet helemaal de balans kan vinden tussen een gezonde levensstijl en minder snoepen. Ik zou graag van de mannen willen leren wat nou de dingen zijn wat crusiaal zijn om te laten staan en wat je lichaam nou wel nodig heeft om te voeden en toch gezond te blijven! Er lijkt mij heel leerzaam voor de rest van je leven.

    Liefs,
    Nanxia bijlsma

  6. Ik doe mee en win hem graag voor mijn lieve zusje die een moeilijke periode doorgaat. Ze wil graag afvallen maar weet niet zo goed waar ze moet beginnen, door eerdere diëten met shakes is haar hele stofwisseling verpest, wat hulp zou zo ontzettend goed voor haar zijn, ik hoop echt dat ik win voor haar!

  7. Wat een super winactie! 🙂 Ik ben al een tijdje bezig met het ontwikkelen en behouden van een gezonde leefstijl, maar toch wil het afvallen nog niet lukken. Dus doe ik misschien toch iets niet helemaal goed! Ik denk dat het komt omdat ik niet de juiste balans kan vinden. Ik voel mezelf met gezond eten en bewegen veel fitter, maar toch zie ik graag wat kilo’tjes verdwijnen zodat ik eindelijk zelfverzekerd en helemaal happy de zomer in kan gaan. Fingers crossed, hoop het zo! Liefs

  8. Op mijn 28ste ben ik gestopt met roken en een aantal jaren later vele kilo’s zwaarder. Vanaf die tijd altijd keihard geknokt om de 25 kilo overgewicht kwijt te raken met hele grote moeite! Dat is mij twee jaar geleden eindelijk gelukt, helaas komen er toch weer kilo’s bij en blijft het een strijd. Mij lijkt dit programma een hele goeie aanvulling op wat ik al doe, gezond eten, bewegen en positief blijven. Dit kan net dat extra steuntje in de rug voor mij zijn om blijvend slank te zijn en te stabiliseren i.p.v. constante strijd!

  9. Op mijn 28ste ben ik gestopt met roken en een aantal jaren later vele kilo’s zwaarder. Vanaf die tijd altijd keihard geknokt om de 25 kilo overgewicht kwijt te raken met hele grote moeite! Dat is mij twee jaar geleden eindelijk gelukt, helaas komen er toch weer kilo’s bij en blijft het een strijd. Mij lijkt dit programma een hele goeie aanvulling op wat ik al doe, gezond eten, bewegen en positief blijven. Dit kan net dat extra steuntje in de rug voor mij zijn om blijvend slank te zijn en te stabiliseren i.p.v. constante strijd!

  10. Wat een super win actie!! Ben zelf al een heel stuk afgevallen, maar merk dat het lastig is het bij te houden en kom toch weer aan. Vooral het leren waarom ik eet en de supermarktsafari kunnen me hierbij helpen. Ondanks mn eerdere resultaat kan ik toch nog niet shinen omdat het me niet lukt voor altijd slank en fit te blijven! Heerlijk vooruitzicht, geen calorieen tellen!

  11. Ik vind een gezonde leefstijl niet alleen belangrijk voor mezelf, maar zeker ook voor mijn gezin. Het is toch geweldig als je door bewust met eten om te gaan je afvalt? Dat is als je ouder wordt steeds lastiger. En dat ik mijn man en kinderen het goede voorbeeld kan geven.

  12. 2,5 jaar samenwonen en 13 kilo aankomen.. Oké dat moet eraf! Zelf heb ik al pogingen gedaan, maar helaas zelfs met healthy leven en sp

    1. Oh verkeerde knopje:p.. Een opnieuw. 2,5 jaar samenwonen en 13 kilo aankomen.. Oké dat moet eraf! Zelf heb ik al pogingen gedaan, maar helaas zelfs met healthy leven en sporten wil het er niet vanaf. Superfoods krachttraining, hardlopen.. Naar mijn idee zijn mijn hormonen compleet uit balans en kunnen we wel wat hulp gebruiken. Toen zag ik dit voorbijkomen, echt iets voor mij! Hopelijk mag ik dit meemaken! Liefs

  13. Ja ik weet dat ik te veel snoep, verder eet ik best gezond.
    Ik mis displine om het vol te houden.
    Sporten doe ik zeker. Maar ga mij zelf belonen door te snoepen.
    Jammer genoeg kan ik dit niet betalen.
    Maar het klinkt super goed.
    Met zoveel steun moet het lukken.
    Heel graag

  14. En weer een toffe win actie! Mijn reden om mee te willen doen: Ik was ongeveer een jaar goed op dreef met het creëren van een gezonde lifestyle, helaas ben ik het spoor een beetje bijster en zou ik graag dat steuntje in mijn rug willen krijgen om weer op het goede spoor te komen en wanneer het mag, graag dat van jullie!!

    Groetjes,
    Michelle

  15. Soms eet ik de juiste voeding, train misschien iets te veel, maar mis ik vooral de juiste mindset!
    Zou het dan toch mogelijk zijn een navolgbare aanzet te vinden in deze cursus?
    Voor deze cusrus mis ik echter de financiële middelen, daar mijn portemonnee in de afgelopen 20 jaar de enige is die blijvend afgevallen is!

  16. Sinds een aantal maanden ben veel bezig met voeding en een gezonde levensstijl. Ik vind het lastig dat er zoveel verschillende dingen worden gezegd en zou hier graag veel over willen leren. Wat me vooral leukt lijkt is on alles wat ik leer door te kunnen geven. Juist nu zijn er veel mensen op zoek naar een ‘ waarheid’. Het lijkt me dus erg leuk om deze actie te winnen en veel te leren !

  17. Wat een fijne winactie!
    Ik ben een jonge meid van 25 die vol in het leven staat. Ik ben mij sinds enige tijd gaan verdiepen in gezonde voeding, wat een overvloed van informatie is hierover te vinden!
    Ik heb al jarenlang overgewicht maar had geen last van lichamelijke klachten. Nu ik graag zwanger wil worden blijken die kilo’s toch een naar gevolg te hebben. Er is psoc geconstateerd waardoor je verminderd vruchtbaar bent. Maar het goede nieuws is, met een gezond voedingspatroon kan je cyclus weer hersteld worden. Maar de zoektocht naar een passend voedingspatroon is een hele klus. Het feit dat dit programma zich onder andere richt op het herstellen van je hormoonbalans en je bloedsuikerspiegel, is voor mij het perfecte steuntje in de rug! Ik zou graag de begeleiding van Alex en Matthijs willen bij het verbeteren van mijn gezondheid om mijn grootste droom uit te kunnen laten komen!

  18. Ik zou héél graag vooraltijd slank en fit willen winnen voor mijn allerbeste vriendin. Door een moeilijke periode is ze behoorlijk wat kilo’s aangekomen en is inmiddels alweer lange tijd bezig om af te vallen. Maar helaas lukt het niet goed. Ik zou haar zo graag weer eens blij en zelfverzekerd willen zien, want dat mis ik enorm! Ik denk dat het slank en fit programma haar leven kan gaan veranderen! Alsjeblieft?

  19. Sinds kort bewust bezig met het ontwikkelen van een gezonde levensstijl. Niet lijnen maar bewust zijn van mijn leef en eetpatroon. Maar hoe weet ik dat ik het goed doe? Niet dus! Hopelijk kan ik vanaf 10 mei met behulp van de kennis en kunde van “voor altijd slank & fit” mijn doel behalen! Wish me luck!

  20. Gister nacht lag ik in bed met enorme honger… Iets wat me de laatste tijd vaker overkomt na s avonds intensief sporten. Na het beëindigen van mijn relatie ben ik weer aan het sporten gelagen.. Mijn enige nuttige daginvulling tot nu toe aangezien ik weer op mezelf woon en geen baan heb. Ik wordt enorm geïnspireerd op instagram door bloggers en gezond eten alleen ik weet gewoon niet hoe ik het moet toepassen in mijn dagelijkse structuur. Door alle veranderingen afgelopen maand zou dit een extra zetje zijn om m’n leven weer op de rails te krijgen en weer lekker in m’n vel te kunnen zitten!

  21. Journey to be Anne 2.0! Na een ongeluk 1,5 jaar geleden waarbij ik op m’n hoofd ben gevallen staat m’n leven totaal op z’n kop. Ik moet ergens beginnen met m’n shine weer terug te krijgen, en hoe kan dit beter dan weer lekker in shape te komen zodat ik in de zomer van 2014 eindelijk weer kan shinen (ben ik dol op namelijk;))? Ik ben mega gemotiveerd en er helemaal klaar voor om te gaan knallen!!:)