Sinds het begin van januari zijn we met elkaar aan de #nosugar challenge begonnen: één maandlang 100% suikervrij door het leven. Lekker bezig! Ik ben hierdoor geïnspireerd door het boek 100% Suikervrij van Carola van Bemmelen. In dit boek vind je een aantal receptjes om suikervrij te eten, maar dit zijn er slechts een paar. Dit boek staat inmiddels – geheel terecht – in de landelijke bestsellerlijsten! Het was natuurlijk te verwachten, maar daarom niet minder fijn: er komt in februari een heus 100% Suikervrij Kookboek!
Over 100% Suikervrij kookboek
100% suikervrij Basiskookboek is het eerste compleet suikervrije kookboek. De recepten bevatten dus ook geen zoetstoffen of suikerproducten onder een schuilnaam. Het staat vol
eenvoudige, suikervrije recepten. Want wie elke dag suikervrij wil eten, wil niet elke dag uren in de keuken staan, toch? Het bevat meer dan 100 heerlijke, eenvoudige en betaalbare recepten. Verreweg de meeste ingrediënten komen gewoon uit de supermarkt en de gerechten zijn geschikt voor het hele gezin. Alle recepten zijn 100% suikervrij en zoveel mogelijk glutenvrij. I like!
Win 100% Suikervrij Kookboek
Omdat I Love Health deze maand in het teken staat van de #nosugar challenge, mag ik nu alvast – voordat het boek überhaupt verkrijgbaar is – 5 exemplaren verloten onder jullie! Als het boek half februari dan in de winkels ligt, komt er wellicht één kookboek jouw kant op.
Wat moet je doen om te winnen?
- Like de Facebook page van I Love Health
- Klik op ‘VIND IK LEUK’ onder aan deze blogpost (links onder)
- Laat in de comments onder deze blog weten dat je mee doet en waarom!
LET OP: Je kunt niet meer deelnemen aan deze winactie. De winnaars zijn inmiddels bekend gemaakt in de comments onder deze blog. Kijk snel of je naam er bij staat!
Niet gewonnen? Maar wil je het kookboek alsnog graag hebben? Je kunt het boek via deze link aanschaffen. Of direct via deze shoplet.






Ik probeer gezonder te leven maar vind het lastig om recepten te vinden zonder mijn favoriete smaakmakers die ook nog lekker smaken. Dus het boek zou zeer welkom zijn!
ik wil al zo lang gezond leven, maar t is zo moeilijk, misschien kan dit boek me er bij helpen
Suiker ik kan het missen als kiespijn maar je hebt er een
dagtaak aan om uit te vogelen hoeveel suiker overal in zit.
Als je zelf iets maakt hoef je daar tenminste niet over in te zitten daarom doe ik graag mee.
Ik hou ervan om gezond en lekker eten op tafel te zetten waar iedereen van geniet.
Ik zou dit boek heel graag willen gebruiken als basis om gezonder te eten; ik was altijd in de veronderstelling dat dat redelijk goed ging maar sinds kort heb ik ontdekt dat veel van wat ik dacht te weten over voeding een fabeltje was!
Ik zou graag mee doen om dit boek te winnen, door medicijn gebruik veel aangekomen en het wil er niet meer af, dus misschien is dit wel de oplossing
Ik loot graag mee! Dan kan ik nog ‘suiker-vrijer’ gaan leven dan ik nu al doe 🙂
Ik wil van mijn acne af! Het beheerst mijn leven…
En ik weet bijna zeker dat suiker een grote rol speelt…
Ik zou dit boek graag winnen omdat ik begonnen ben met proberen zoveel mogelijk suikervrij te leven en nog veel moet leren over deze manier van consumeren …ik denk dat dit boek mij goed kan helpen om een juiste basis te leggen in deze levenstijl
Heel erg leuk! Zit al een tijdje op dit boek te wachten, het is soms nog best ingewikkeld om suikervrij door het leven te gaan. Ik hoop daarom dat ik dit boek kan winnen zodat ik wat hulp voor mezelf en anderen heb!
Al een paar maanden suikervrij maar inspiratie kan ik zeker gebruiken.
Ik ben al bijna een jaar bezig met het aanpassen van mijn levensstijl. Ik ben steeds meer gaan bewegen (nu 2x per week hardlopen en 2x per week fitness, daarbij fiets ik elke dag ruim 17 km) en veel gezonder en minder gaan eten. Geen pakjes/zakjes/potjes en in de fabriek gefabriceerde tussendoortjes meer, maar vers en zoveel mogelijk zelf maken.
Met resultaat: ik ben nu 35 kilo afgevallen.
Ik probeer al zoveel mogelijk suiker te vermijden, maar kan daarbij zeker nog hulp gebruiken. Dit boek lijkt me daar super voor! Ik maak dus graag kans op een exemplaar 🙂
leuke actie.zeker met 2 jonge kinderen waarvan de een zeer gevoelig is voor suiker en verandert in een stuiterbal zo gauw hij iets met suiker heeft gehad.Ben erg nieuwsgierig geworden naar de recepten die er in staan.
Goede voornemens had ik nog niet gemaakt maar het is wel nodig! Van al dat bakken kom je snel bij 🙂 suikervrij kan daarbij al heel wat helpen…:-)
Dat lijkt me nu een inspirerend boek en nog gezond ook! Groet, Linda
Met dit praktische en lekkere boek
hoef ik niet meer naar lekkere recepten zonder suiker op zoek!
Ja, ik doe mee! Ik ben al een paar maanden bezig met minder suiker eten, maar 100 % zonder suiker blijf ik erg lastig vinden.. Het boek zou me dan ook heel goed van pas komen! 🙂
Oeeeee ik wil zeker meedoen! Nu al een tijd bezig met mijn lifestyle om te gooien en het gaat me steeds beter. Zou alleen nog wel meer suikervrij willen eten, na alle verhalen over suiker die ik heb gelezen. Dit boek zou me zeker kunnen helpen!
Ik ken je blog nu pas een paar weken, maar heb er al veel inspiratie uit gehaald. Vooral het voeding gedeelte spreekt me heel erg aan en de lekkere recepten. Afgelopen weekend de quinoa risotto geprobeerd, was even wennen, maar smaakte goed!
Samen met ons mam kook ik sinds een paar maanden gevarieerder en gezonder. Op internet is gelukkig veel informatie te vinden, maar een kookboek blijft het aller leukst. Daarom zou ik graag dit kookboek willen winnen, om nog meer lekkere ideeën op te doen en ze thuis te kunnen verassen.
Ik doe graag mee omdat ik wel eens steuntje kan gebruiken bij het minderen met suiker!
Ik doe graag mee aan deze actie.Ik wil ook minder suiker eten,
Toen ik over het boek 100% suikervrij in 30 dagen hier op de site las was ik verkocht en heb ik het ook meteen besteld! Dit om twee redenen alleereerst omdat ik een eerste jaars voeding en dietetiek student ben en mij kennis wil uitbreiden op dit vakgebied en om als tweede reden en de meest belangrijke reden omdat ik een mega suikerverslaafde ben; de laatste tijd krijg ik als een gek suiker vreetbuien en soms zelfs twee keer per dag. Hier wil ik dus zo snel mogelijk vanaf komen en dan ook voorgoed helemaal omdat ik al meer dan een jaar op me eten let om aftevallen (en ik ben al 20 kg kwijt ^-^)
Dit kookboek zal me dus ook een enorme steun zijn
Ik wil al heel lang op een andere manier omgaan met voeding en daarbij de suiker vergeten zogezegd maar het is zo lastig om het zelf allemaal uit te zoeken dus het boek zou een goed begin zijn.
Suiker is vergif en zeer verslavend, daar ben ik inmiddels helemaal bewust van en wil er dan ook zo min mogelijk meer te maken mee hebben. Ik doe daarom heel graag mee met deze actie 🙂
Leuk een kookboek die naar mijn smaak luistert! Ik doe mee, en dan hoop ik in de keuken deze recepten te mogen maken!