Misschien had je hem al voorbij zien komen, het nieuwe kookboek On the Go van Rens Kroes is er! In dit handige boekje staan allemaal receptjes voor (heel logisch) onderweg. We zijn allemaal vaak druk, druk, druk, en dan kan gezond eten er wel eens bij inschieten. Met dit receptenboek kan je al je gezonde maaltijden preppen, om onderweg toch gezond (en lekker!) te eten. En wij mogen 5 exemplaren weggeven, gesigneerd door miss Kroes herself.
Over het boek
On the Go staat dus boordevol handige meeneemmaaltijden! Er staan 49 verschillende powerfood recepten in die goddelijk smaken, goed voor je zijn én makkelijk zijn mee te nemen.
Bovendien laat Rens zien welke trommels, bakjes en potten handig zijn voor het vervoeren van je smoothies, salades en snacks. Ze geeft tips over bewaren, invriezen en voorbereiden. Zo kunnen je sundaynight– of zelfs last minute preps dus soepeltjes verlopen.
Mijn favo receptjes uit On the Go
En hoe! Ik krijg echt zin om voor de komende maand te preppen als ik door dit boek blader. Neem bijvoorbeeld de choco-bananabread: een bananenbrood van quinoameel (dus glutenvrij) met chocoladesmaak. Een brood met chocoladesmaak(!). Mij kun je haast niet blijer maken in de ochtend. Ook fijn voor last minute vind ik de munt-granaatappelsalade. Dit is een frisse zomersalade op basis van gierst, die je heel handig kunt bewaren in bijvoorbeeld een weckpot.
Wat moet je doen om het boek te winnen?
- Like de Facebookpage van I Love Health.
- Like de Facebookpage van Rens Kroes
- Klik op ‘VIND IK LEUK’ onder aan deze blogpost.
- Laat in de comments onder deze blog weten waarom jij het boek wilt winnen! (Vergeet niet ook je achternaam te vermelden, anders kan ik de winnaar moeilijk traceren.)
De 5 winnaars worden over zo’n 2 weken onder deze blog in de comments bekend gemaakt. So stay tuned…
Heb je On the Go liever meteen in je kast? Dan kun je hem ook hier bestellen.
Succes!
Xx Tessa
JE KUNT NIET LANGER DEELNEMEN AAN DEZE ACTIE! DE WINNAAR IS INMIDDELS BEKEND GEMAAKT IN DE COMMENTS ONDER DIT BERICHT. KIJK SNEL OF JE GEWONNEN HEBT!







Sinds een paar weken heb ik een nieuwe baan en werk ik voortaan 6 dagen per week. Hierdoor eet ik weinig thuis en kan het gezond eten er wel eens bij in schieten. Dit boek kan mij helpen dit te voorkomen! Hierdoor kan ik op zondag een hoop gezonde snacks for on the go maken. Dus ik zou dit boek heeeeeeel graag willen winnen!!
Dit boek past heel goed tussen mijn verzameling kookboeken! Het gezond eten gaat thuis goed, maar onderweg of bij anderen niet. Ik vind het ook altijd lastig waar je dingen het beste in kan bewaren en voor hoe lang. Daarom zou dit boek heel goed van pas komen!!
LIKE LIKE LIKE, oh wat een geweldig exemplaar. Ik heb het boekje verlekkerd ingekeken zowel in de winkel als nu bij mijn zus. Compact van formaat, dus ook het boekje zelf is makkelijk mee te nemen. En oh en dan die recepten die er in staan. Ik mag het boekje lenen van mijn zus. Nog liever heb ik graag een exemplaar voor mijzelf om natuurlijk alles te maken wat er in staat. En al het lekkers weer te delen met mensen om mij heen. Gegarandeerd succes! Dus ja heel graag wil ik een exemplaar winnen ???❤️❤️❤️????????????.
Liefs M. Rompa
Ik zou dit fantastische boek heel graag willen winnen. Ik kan mijn medicijnen gebruikt minderen door gezondevoeding. Ik wil graag alles leren hoe ik de gerechten klaar moet maken. Daardoor ga ik koken steeds leuker vinden en maak ik er steeds meer een uitdaging van!
Ik zou dit graag winnen voor mijn moeder. Mijn moeder gaat vanaf september weer een deeltijd opleiding volgen en daarnaast onregelmatig werken. Met die onregelmatige diensten zou het boek erg goed uitkomen!
Voor mijn zoon van 13. Die uit je andere boek ook zo heerlijke dingen maakt. INGEBORG COOLS
Super leuk,. Heb haar 1ste boek ben heel benieuwd naar dit norh
Altijd fijn om nieuwe inspiratie te hebben! De andere twee kookboeken zijn mij goed bevallen dus deze past goed in de collectie :). En “on the go” past perfect in mijn levensstijl als model.
Onverwachts in het ziekenhuis opgenomen de dag na mijn verjaardag….inmiddels weer thuis; zonder galblaas en herstellend van een alvleesklierontsteking… Vanaf thuiskomst omarm ik de healthy food met name uit het kookboek van Rens wat ik voor mijn verjaardag heb gehad. De osawacake en het chillbread waren al favoriet :-). Over enkele weekjes weer aan het werk dus het on the go kookboek zou dan een welkome aanvulling zijn….
Heb de eerste 2 boeken op de plank en was van plan om het derde boek niet meer aan te schaffen wegens weinig tijd om ze in te lezen en het klaar te maken. Maar het is wel heel leuk om hem te winnen en wanneer ik wat meer tijd heb, weer lekkere en gezonde recepten te maken!
Ik wil winnen… Omdat ik van iedereen hoor dat Rens haar recepten heerlijk zijn, maar nooit iemand mij iets laat proeven. Ik moet dus zelf aan de bak(sels)! ?
Ah zou ik graag willen winnen voor mijn vriendin Irene Corbijn! Ik heb zelf al een gesigneerd boek van Rens, en wat baalde Irene dat ze er niet bij was! Hopelijk kunnen we het zo dan weer goed maken, het is haar gegunt!
Dit boek past perfect tussen mijn andere kookboeken van Rens Kroes! Ik woon sinds kort op mezelf en kan wel wat handige kook tips en inspiratie gebruiken voor ieder moment van de dag :-)! X
Ben fan van jullie beide! Heb de eerdere boeken van Rens en het boek van ILoveHealth. Ben nog wat zoekende naar snelle recepten dus ‘On the Go’ zou een mooie aanvulling zijn op al die andere heerlijke recepten, en weer wat leesplezier! 🙂
Ja die zou ik heel graag willen!! Eet al een tijd heel gezond! En ben steeds op zoek naar nieuwe leuke recepten. Haar andere boek heb ik ook!! Het boek staat ook al op mijn verlanglijst voor mijn verjaardag!! Maar winnen zou super zijn!!
Superleuke actie! Doordat ik veel onderweg ben door werk en in het weekend druk zou het top zijn om zo ook gezond bezig te zijn met on the go recepten!
volg haar nu een tijdje en vind er veel leuke recepten en tips erg GRAAG zou ik dit boek winnen dan kan ik nog gezonder met mijn lijf bezig zijn
Ik zou heel graag de boek wille winnen waarom steeds een uitdaging om nieuwe gezonde recepten uit de proberen , leuke combinaties vernieuwend en inspirerend om verder gezond door t leven te gaan ???
Ik vind voeding heel belangrijk. En graag zou ik zo’n boek willen winnen om nog meer te weten te komen over gezonde voeding.
Ik ben ook graag in de keuken bezig!!
Dus kom maar op met dat boek met nieuwe recepten!!
Waarom wil ik dit boek graag winnen? Goede vraag! Ik vind het zeer interessant dat dit boek past in een druk leven. Gezond eten is niet altijd evident als de tijd die je nodig hebt om gezond te koken vaak ontbreekt.
Heb ik zo een leven? Ja absoluut! Mijn werkuren variëren van dag tot dag. Daarnaast zijn er dagen dat ik niet alleen een vroege shift (6-14) werk maar ook diezelfde dag de nacht (22-6) inga. Dit wil zeggen dat mijn werk uren op zijn minst gezegd al ongezond zijn.
Ik vind het dan ook belangrijk om er verder wel een gezonde en vooral lekkere levenstijl op na te houden.
Ik wil graag winnen omdat het me gewoon niet lukt om van alle ongezonde dingen af te blijven :(. Mijn gezonde recepten mislukken vaak dus gooi ik er maar wat suiker doorheen. Ik heb dus duidelijk meer hulp nodig :)…..
Super leuk!!
Ik heb beide boeken van Rens en maak daar heel regelmatig gerechten uit, heerlijk! Het On The Go-boek zou ik heel goed kunnen gebruiken, aangezien ik vanaf september weer de boeken in ga duiken door een fulltime studie te gaan volgen. Vijf dagen per week ben ik dan echt ‘on te go’, en hoe!! Met Rens aan mijn zijde zal het dan een stukje makjelijker zijn 🙂
Ik houd van de recepten van Rens! mij collega’s zijn altijd jaloers op mijn lunchmaaltijden die ik maak uit haar andere boeken.
Het vergt bij sommige recepten wel wat tijd maar vind het meer dan waard! ben erg benieuwd naar haar on the go boek dat zal wel een mooie aanvulling zijn op mijn lievelingsrecepten die soms net even wat langer duren als ik haast heb;)
Rens Kroes haar boeken zijn super inspirerend en interessant!! Na een moeilijke periode omtrent eten kan ik mede dankzij haar weer genieten van eten dat ik reeds lange tijd ken, maar vooral van nieuwe ingredienten, nieuwe smaken, nieuwe ervaringen die alleen maar meer liefde in mijn maag opwekken. Ik heb al 2 boeken van Rens en maak iedere zondag een gerechtje als me-time momentje, (puur genot ^^). Moest mijn verzameling nog kunnen uitgebreid worden met dit boek zou ik nog meer kunnen varieren en nog veel meer kunnen genieten van de momentjes met een zalig muziekje in de keuken met yummy food, geïnspireerd door Rens Kroes. Merci 🙂
Ik heb nog geen boeken van Rens Kroes, maar ben erg benieuwd naar haar werkwijze. De recepten op de website zien er in elk geval erg lekker en gezond uit en zal ze zeker al eens uitproberen, maar een boek is net iets handiger om te gebruiken ?