WIN: 5 x 100% Suikervrij Kookboek

Food, Recepten, Win  /   - 

Sinds het begin van januari zijn we met elkaar aan de #nosugar challenge begonnen: één maandlang 100% suikervrij door het leven. Lekker bezig! Ik ben hierdoor geïnspireerd door het boek 100% Suikervrij van Carola van Bemmelen. In dit boek vind je een aantal receptjes om suikervrij te eten, maar dit zijn er slechts een paar. Dit boek staat inmiddels – geheel terecht – in de landelijke bestsellerlijsten! Het was natuurlijk te verwachten, maar daarom niet minder fijn: er komt in februari een heus 100% Suikervrij Kookboek!

Over 100% Suikervrij kookboek

100% suikervrij Basiskookboek is het eerste compleet suikervrije kookboek. De recepten bevatten dus ook geen zoetstoffen of suikerproducten onder een schuilnaam. Het staat vol
eenvoudige, suikervrije recepten. Want wie elke dag suikervrij wil eten, wil niet elke dag uren in de keuken staan, toch? Het bevat meer dan 100 heerlijke, eenvoudige en betaalbare recepten. Verreweg de meeste ingrediënten komen gewoon uit de supermarkt en de gerechten zijn geschikt voor het hele gezin. Alle recepten zijn 100% suikervrij en zoveel mogelijk glutenvrij. I like!

Win 100% Suikervrij Kookboek

Omdat I Love Health deze maand in het teken staat van de #nosugar challenge, mag ik nu alvast – voordat het boek überhaupt verkrijgbaar is – 5 exemplaren verloten onder jullie! Als het boek half februari dan in de winkels ligt, komt er wellicht één kookboek jouw kant op.

Wat moet je doen om te winnen?

  • Like de Facebook page van I Love Health
  • Klik op ‘VIND IK LEUK’ onder aan deze blogpost (links onder)
  • Laat in de comments onder deze blog weten dat je mee doet en waarom!100% suikervrij kookboek - no sugar challenge

LET OP: Je kunt niet meer deelnemen aan deze winactie. De winnaars zijn inmiddels bekend gemaakt in de comments onder deze blog. Kijk snel of je naam er bij staat!

Niet gewonnen? Maar wil je het kookboek alsnog graag hebben? Je kunt het boek via deze link aanschaffen. Of direct via deze shoplet.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

368 reacties

  1. Ik studeer voeding en diëtetiek en het lijkt me dan ook heel interessant en leuk om dit boek te lezen!!!:-) ook merk ik zelf dat ik me een stuk fitter voel bij het minderen van het eten van suikers. Ik zou het helemaal top vinden om dit boek te lezen en mijn suikers helemaal 100% te skippen! 🙂

  2. Ik doe mee!
    allereerst, ik ben helemaal happy sinds ik je site volg!
    allertweetst zou ik heeel graag dit kookboek willen winnen om cadeau te doen aan mijn beste vriendin. ik heb ‘m zelf al maar ben er zo blij mee dat ik hem niet te lang kan missen door hem aan haar uit te lenen. Ze gaat binnenkort op zichzelf wonen en dat betekent dus voor jezelf koken!! ik denk dat ik haar (en mijzelf) heel blij zal kunnen maken met dit boek.

  3. Wat een leuke actie! Ik zou heel graag dit boek winnen omdat ik van lekker eten hou, maar me altijd schuldig voel wanneer ik zie hoeveel suiker er in moet :).

  4. Gezond eten is een van mijn top priorities, lekker veel groente en fruit, havermoutpapjes, salades en groene monstersmoothies. Gezond eten betekent voor mij vooral geen toegevoegde suikers, onnodige additieven en mijn eetlust verdwijnt als sneeuw voor de zon wanneer ik een lange lijst met E-nummers zie. Koken en bakken vind ik heerlijk, zelfgemaakte lekkernijen, gezond én lekker: dat is nog eens een combinatie made in heaven. Dit geweldige kookboek zal mijn wekelijkse bakzondagen en culinaire uitspattingen nog leuker maken!

  5. Dit zou ik graag als verrassing aan mijn dochter geven, omdat zij dol is op koken maar niet weet hoe ze nu gezonde dingen moeten maken, en ik als bezorgde moeder haar het liefst gezond zie eten ;)!

  6. Ik hou van gezond experimenteren in de keuken, het lijkt me een leuke uitdaging om suikervrij te leren koken. Ik heb gelezen dat suikervrij koken een tal van voordelen heeft: meer energie, minder hoofdpijn, etc. dus echt het proberen waard denk ik.
    En het zou gewoon heel leuk zijn mocht ik het boek winnen.

    xx Jasmien

  7. Hoi Daisy!
    Ik volg al een aantal maanden je website, facebook pagina en instagram. Je hebt mij geïnspireerd om gezonder te gaan leven. Meerdere recepten die online staan heb ik gemaakt en ik ben fan! Ik eet nog niet 100% suikervrij, maar probeer wel zo weinig mogelijk suiker te eten. Dit is wel iets wat soms nog moeilijk is, omdat veel producten toch bewerkt zijn met suiker. Ik ben een student en heb niet altijd het geld om alles onbewerkt en biologisch te kopen. Dit kookboek lijkt mij ideaal om nog meer inspiratie op te doen om suikervrije gerechten te maken en nog gezonder te leven!

  8. Ik doe heel graag mee!! Ik heb het boek pas gezien en was meteen geïnteresseerd! Heb het helaas nog zelf niet in huis gehaald i.v.m. een studentenbudget.. Ik ben sinds oktober 4 x per week aan het sporten en bezig met Weight Watchers en met succes al 13 kilo afgevallen. Ook tijdens Weight Watchers probeer ik mijn suikerinname te beperken, daarom zou het superfijn zijn om wat handvaten aangereikt te krijgen om nieuwe ideeën op te doen om suikervrije recepten te maken!

  9. Ik doe meeeeeee omdat ilovehealth mij heeft laten inzien dat gezond eten ook heeeeeul lekker kan zijn! En dit boek me kan helpen voor nog meer #nosugar recepten 🙂 I like!

  10. Ik heb het boek 100% suikervrij al in huis. Maar het kookboek nog niet!Ik ben echt opzoek naar recepten die suikervrij zijn! Ik ben de laatste tijd echt bezig om healthy recepten te vinden en het kookboek zou echt een uitkomnst zijn!! Dit boek zou echt een heel mooie aanvulling geven aan mijn dagelijke eet patroon door nieuwe, en gezonde recpten toe te voegen!!

  11. Ik doe graag mee! Wegens mijn reuma probeer ik wat meer suikervrij te eten, alleen ontbreekt het soms nogal aan inspiratie! Het boek is dus van harte welkom!

  12. Ik doe graag mee met deze leuke actie!
    Ik vind het heel erg leuk om bezig te zijn met gezond eten (en beweging natuurlijk)
    Daarom ben ik ook altijd erg geïnspireerd door je blog!
    Super handig om alle tips en tricks op een rijtje te lezen op de blog.
    Erg inspirerend! Super!

  13. Ik doe ook mee!
    Ik probeer al een tijdje zo gezond mogelijk te eten. Dit is mooi een extra duwtje in de rug om mijn goede voornemens echt vol te houden!

  14. Sinds vorige week ben ik begonnen aan een dieet zonder suikers. Ik heb ME/CVS en de vorige keer dat ik me hier strak aan hield had ik ineens super veel energie. Ik kon het toen lastig volhouden. Nu ben ik weer goed bezig, maar kan zeker ideeën gebruiken voor gerechten om dit dan ook goed vol te houden. In ieder geval ben ik al gestart met groene smoothies 🙂 Kom maar op met dit boek en kom maar op met een portie energie! Ik ben er erg benieuwd naar..

  15. Ik doe mee! In principe gebruik ik ook geen suiker. Wel zoetstoffen in de koffie moet ik eerlijk bekennen, eigenlijk geen haar beter dan suiker. Ik wil dit boek graag hebben voor inspiratie, om me verder te verdiepen in mogelijkheden en ook om uit te lenen en anderen te stimuleren. Ik schijn trouwens een verhoogde kans op diabetes te hebben en ook vanuit dat oogpunt is suiker rotzooi voor mij. Maar eigenlijk is het sowieso vergif natuurlijk.

  16. Ik wil meedoen! Ik ben een enorme zoetkauw, maar tegelijkertijd hou ik van ontzettend gezond leven en eten. Tot nu toe is het me nog niet gelukt geheel suikervrij te eten. Ik hoop dat het boek mij handvatten kan geven om het wel vol te houden!

  17. Aahh geweldige winactie! Ik heb het originele 100% suikervrij boek al en ik vond hem ontzettend leerzaam. Het kookboek zou ik dan ook heel graag willen om wat meer inspiratie op te doen en een suikervrije lifestyle op lange termijn te kunnen volhouden. Ik ga duimen!

  18. Ik doe mee omdat ik bezig ben om gezonder te leven en hiervoor extra inspiratie kan gebruiken. Ik ben erg benieuwd naar dit kookboek!

  19. Heey, wat een superleuke actie!
    Ik heb je site een tijdje geleden ontdekt en ik had altijd moeite met gezond eten en gezond leven, zoveel verleidingen 😉 maar sinds januari/december heb ik mijn eetpatroon compleet omgegooid en ik voel me veel beter en energieker! Daar wou ik je heel erg voor bedanken, ik wist niet dat gezond eten me zo gemakkelijk af zou gaan. Ik doe mee aan de actie 🙂 ik heb nu nog een beetje moeite met genoeg variatie aanbrengen en ik denk dat dit kookboek er erg goed bij zal helpen! De no suger challenge bevalt me goed 🙂 Veel liefs en Groetjes Eva

  20. Ik doe mee! Ik heb het eerste boek (al geruime tijd eerlijk gezegd) én ben van plan de challenge te doen (ook al een poosje…) en wanneer ik dit kookboek met recepten ideeën heb is er geen excuus meer om niet te beginnen! Daarnaast ben ik gewoon heel benieuwd want in het eerste boek staan al een aantal heerlijke receptjes 🙂