Ooooo wat mag ik weer een fijn pakket weggeven! Een mega pakket met kokosproducten én superfoods van Royal Green. Royal Green staat al veel langer in mijn keukenkastje. Zo gebruik ik de kokosbloesem suiker bijvoorbeeld vaak in snacks of gezonde taarten, in plaats van normale suiker. Ook de Cooking Cream heb ik al vaak gebruikt. Maar dat Royal Green ook Cooking Creams met smaken heeft, wist ik niet. En superfoods…?! Ook nieuw voor me. Maar te gek! Ik ben een superfood lover zoals je weet. Daarbij is Royal Green helemaal I Love Health-proof, want: Royal Green gebruikt absoluut geen chemicaliën, conserveringsmiddelen, synthetische zoet- of smaakstoffen en is 100% vegetarisch. Dus ik geef graag aan één van jullie zo’n mooi pakket weg!
Wat zit er in het Royal Green Pakket?
Het pakket heeft een totale waarde van €85,- In het pakket vind je:
Cooking cream extra virgin
Dit is de ‘normale’ kokosolie van Royal Green. Ik bak tegenwoordig alleen nog maar in kokosolie. Dit is namelijk veel gezonder dan olijfolie. Dit heeft te maken met de verhitting. Kokosolie kun je veel heter maken, zonder dat het verbrandt en schadelijk voor je is. Lees in deze blog alles over kokosolie.
Kokosbloesem suiker
Ik ben fan van kokosbloesem suiker! Dit omdat het een gezonde variant van geraffineerde suiker is. Ik gebruik het in zoete baksel, maar je kunt het ook in je koffie of thee gebruiken. Het suiker wordt geproduceerd uit het zoete sap van de kokosnoot bloesem. Fijn aan dit suiker is dat het een lage glycemische index heeft. Dat betekent dat het je bloedsuikerspiegel stabiel houdt. En dat is wat we willen!
Cooking cream garlic & spices
De kokos cooking cream is gemaakt van geurloze kokosolie (d.w.z. zonder kokossmaak), maar is wél verrijkt met een ander lekker smaakje: Garlic of Spices. Heerlijk en makkelijk om in te wokken, bakken of bijv. je vis of vlees in te marineren.
Superfoods
Royal heeft ook wat superfoods in het assortiment. Je vindt er 3 in dit pakket:
- Camu Camu; een superfood boordevol met vitamine C. Goed voor de weerstand dus en een belangrijk antioxidant.
- Spirulina; een algje dat bijzonder veel vitamines, mineralen en chlorofyl bevat. Goed voor een detox!
- Maca; libido én energie booster, goed voor de weerstand, en dat is nog maar een greep uit de voordelen. Ik schreef er afgelopen week deze blog over.
Wat moet je doen om te winnen?
- Like de Facebook page van I Love Health en die van Royal Green.
- Klik op ‘VIND IK LEUK’ onder aan deze blogpost (links onder)
- Laat in de comments onder deze blog weten waarom je mee doet! (Vergeet niet ook je achternaam te vermelden, anders weet ik niet precies wie er wint.)
LET OP: Je kunt niet meer deelnemen aan deze winactie. Die winnaar is inmiddels bekend gemaakt. Zie de comments onder dit bericht. Helemaal bovenaan staat de naam van de winnaar vermeld. Iedereen bedankt voor het meedoen!
Liefs, Daisy








Ben ik nog op tijd, ben ik nog op tijd? Ik heb helemaal over deze post heen gelezen (mijn moeder trouwde dat weekend, vandaar denk ik) en ik ben superfan van kokosolie! Mijn vriend nog niet helemaal, maar na dit pakket natuurlijk wel 😀 xx
Ik ben steeds meer met healthy food bezig en na het lezen van deze blog ook geïnteresseerd in de producten van Royal Green. Ik had ze al in de Allerhande en bij de Albert Heijn zien staan. Leuk om uit te proberen! Ik ben nog wel wat sceptisch want ik houd eigenlijk niet van kokos, vandaar dat ik het nog niet gekocht heb… Maar ik lees nu dat het niet naar kokos smaakt. Erg benieuwd! ps. leuke blog!
I love “Ilovehealth.nl” , “fingerlicking good” healthy food, top site, ge-wel-dige tips! Jammer genoeg is het als alleenwonende student niet makkelijk om alle superfoods aan te kopen wegens hun kostprijs… Toch sta ik volledig achter merken zoals Royal Green die bezig zijn met gezonde, lekkere voeding die dan nog eens hun steentje bijdragen aan onze kostbare planeet en probeer ik dan ook te sparen om zulke producten in huis te halen, gezondheid heeft zijn prijskaartje en winnen zou dit even mooi omzeilen.
#healthyfood #goedvoordeplaneet #winwin
Superleuke winactie! Tot nu toe alleen nog maar de gewone kokosolie van royal green gebruikt, maar ben ook erg benieuwd naar de andere producten. De afgelopen jaren ben ik me steeds meer gaan verdiepen in de kracht van gezonde voeding. Het begon uit noodzaak, toen ik ernstig ziek werd en steeds meer voedselintoleranties kreeg. Inmiddels begin ik er steeds meer mijn weg in te vinden en heb ik er lol in om weer nieuwe producten en recepten uit te proberen. Mijn situatie is niet meer een belemmering, maar een uitdaging voor me.
Vandaag naar Amsterdam gegaan om te food-shoppen in de Haarlemmerstraat waar ik onder andere kokosbooemsuiker zocht en niet kon vinden.. Blij toen ik net op je site zag dat het er is van Royal green (+ al die andere heerlijke dingen waar ik geen weet van had) morgen gelijk kopen! Maar winnen is helemaaal leuk!
Wat een te gekke prijs!!! Ik ben al een tijdje fan van Royal Green kokosolie. Ik gebruik ook nog nauwelijks olijfolie. En de suiker heb ik onlangs ook ontdekt. En jouw site ook!! Ik heb in een paar weken tijd al een stuk of 5 bananenbroden gemaakt, ik kan niet meer zonder
Ik zou super graag dit pakket willen winnen omdat ik op basis professioneel advies erg gezond moet gaan eten.
O.a. met hennepzaad en Chiazaad.
Ik wil mezelf graag een goede, gezonde levensstijl aanwennen maar vind het lastig om te kiezen welke producten in moet nemen.
Daarom zou ik heel graag dit “start” pakket willen hebben om te ervaren hoe leuk gezond eten kan zijn en hiermee door te pakken.
Ik volg je blog al een tijdje en vind het fantastisch hoe je op een enthousiaste en vrolijke manier steeds weer met nieuwe weetjes en ideetjes komt!
Heel graag kook ik voor mezelf maar juist ook voor mijn vriendinnen en vriendje gezond! Met mijn enthousiasme en interesse voor gezond eten maar ik mensen om mij heen bewust van het fijne aan een gezonde levensstijl. Net als wat jij doet bij mij. Je bent voor mij, en ik denk wel voor veel meer meiden hier, een inspiratiebron!
Ik zou deze graag willen winnen omdat ik sinds kort probeer om superfoods onderdeel te laten zijn van mijn dagelijkse voeding. Ik ben inmiddels al bekend met de kokosolie waar ik nu altijd mee kook en bak. Het lijkt me super om de andere producten eens te mogen uitproberen.
Ik gebruik al een hele tijd de Cooking cream extra virgin van Royal Green maar ben super nieuwsgierig naar de andere producten!! Ik heb mensen in mijn omgeving al aan de Cooking cream extra virgin geholpen dus als ik de andere producten kan testen, en enthousiast ben, weet ik zeker dat ik ze dan weer over de streep kan trekken. Daarnaast kan ik wel een boost gebruiken om helemaal bikini-proof de zomer in te gaan. Bij mij is het pakket daarom in goede handen dus kom maar op!!!
Ik probeer al lange tijd zo healthy mogelijk te leven/koken/.. en gebruik dan ook sowieso kokosolie, kokosbloesemsuiker én superfoods (elke ochtend een mix van tarwegras, camu camu, spirulina, chlorella, maca en acai!). De cooking creams heb ik echter nog niet leren kennen.. Dit super pakketje winnen zou een aangenamen eerste kennismaking zijn 🙂 Groetjes L.
Ik ben mij sinds kort aan het verdiepen in het wereldje van de healthy food en door deze leuke site kom in steeds weer op nieuwe ideeën. De smoothies smaken echt geweldig! Maar natuurlijk zijn er zat andere leuke dingen om uit te proberen. Alleen is het vaak lastig om alles te verkrijgen en als student niet altijd even makkelijk te betalen :). Met dit pakketje zou ik lekker kunnen experimenteren.
ik ben nog niet zo lang bezig met healthy food,
hoewel ik al wel voor een groot deel om ben.
alleen zijn er zoveel dingen die ik toe moet voegen die ik niet overal kan krijgen,en mijn vriend word gek van het zoveelste pakketje met aparte namen. haha
dus heb een online health verbod van hem.
zou dus graag zo’n mooi pakket willen winnen, zodat ik met de suikers ( daar is die dol op ) hem helemaal om krijg.
Wat een super leuke actie ! Lijkt me super om te winnen . Kan ik direct de keuken in duiken om allemaal lekker dingen te bakken en uit te proberen . Aan inspiratie geen gebrek op deze blog 🙂 heb er nu al zin in groeten pieter van soest
Ik ben net een paar maanden bezig met gezonder eten en vind het steeds leuker om allerlei lekkere recepten van je site te proberen. Heerlijk gevoel om je niet schuldig te voelen terwijl je toch lekker eet! Lijkt me super om dit pakket uit te kunnen proberen en zo nog meer lekkere recepten te maken.
Heyhoi! Ik like je facebook al een heeeele tijd dus dat zat al goed 😉
Ik zou graag willen winnen omdat ik zelf heel goed let op gezond eten, en nu op mezelf ga wonen dus niet meer het budget heb wat ik had.. Ik wil heeel graag wel verder gaan met gezond eten maar zal goedkopere optie’s moeten gaan zoeken. Zou zo geholpen zijn met dit pakket!! Verder was ik 10 juni ook nog eens jarig, dus dit zou wel een heel leuk cadeautje zijn! 🙂
Liefs, en blijf zo doorgaan met je blog en alles!!
Kira Dekker
Wat een fantastisch pakket. Ik kook inmiddels al ongeveer 6 maanden met kokosolie en sinds kort heb ik die met het pepertje. Ik vind het werkelijkwaar heerlijk spul. De superfoods heb ik nog niet van dit merk geprobeerd, maar zou het wel graag willen.
Het pakket is meer dan welkom !
Wow wat een super actie! Me love de producten van Royal Green. Ik ben veel aan het experimenteren met gezond bakken en daar helpen deze producten zeker bij. Ook de superfoods ken ik maar heb ik nog niet allemaal geprobeerd, goed voor in mn ontbijtje. Zou super graag deze actie winnen!
Wow! dit pakket zou ik wel graag willen winnen:). Ik gebruik al de kokos olie van royal green maar ik zou ook graag de andere smaakjes willen proberen!
Wauw wat een super pakket! Gebruik zelf ook al producten van Royal Green, maar ben erg benieuwd naar de Garlic en Spicey, dus ik hoop dat ik deze producten snel mag uittesten bij mij thuis in de keuken en ook niet de vergeten de superfoods. love it!!
Alles van Royal Green is altijd welkom bij mij in de keuken 😀 maar zeker nu het prachtige boek van Rens Kroes op de keukentafel ligt kan ik genoeg kokosolie gebruiken voor al die heerlijke recepten! Door het review moest ik dit boek direct bestellen en er is geen woord gelogen uit het review. Top!
HELL YEAH! Grote fan van Royal Green & pas vandaag I Love Heath ontdekt. Plaattaart met asperges staat morgen op het menu 🙂 !
Wat een geweldig pakket!
Student en health freak zijn is geen makkelijke combi. Gezond is super lekker en niet per se duur. Maar als je al deze geweldige producten van royal green wil hebben dan is dat nog een hele opgave als student die zelf gezond wil koken en dan ook nog eens rond wil komen. Dit pakket zou dus perfect uitkomen voor mij. Kan ik weer even mee vooruit om hele maanden gezonde snacks en maaltijden mee te maken en hoef ik niet te besparen op biologisch eten. Duimen duimen duimen!
Sinds een paar weken ben ik helemaal om en gebruik ik waar het kan geen geraffineerde producten en/of suikers meer. Ook de gluten raak ik al een maand of vijf niet meer aan en ik merk dat mijn energie steeds beter wordt. De superfoods in dit pakket zullen daar zéker bij helpen en de kokosbloesemsuiker kan ik dus ook goed gebruiken! De gewone cooking cream bevalt me ook prima, maar ben erg benieuwd naar de andere twee varianten, want ook die zou ik graag proberen! ^^
Als beginnende health freak terecht gekomen op jouw website gisteren. En mijn eerste chocolade/bananenbrood staat net in de oven.
Veel recepten bevatten ingrediënten die ik nog moet aanschaffen.
Met dit pakket kan ik nog veel andere gezonde dingen van jou uitproberen!