Welkom bij de Oprah Winfrey show! Ik ga namelijk één van mijn favoriete items weggeven. Just like Oprah! Nee hoor, geen last van grootheidswaan. De reden dat ik mijn blog zo begin is dat ik één van mijn favoriete healthy kookboeken mag weggeven. En niet één exemplaar, maar wel vijf. Als bevlogen foodie kan dit boek je niet ontgaan zijn het afgelopen jaar. Geen boek zoveel besproken, verkocht en vanuit gekookt waarschijnlijk: het Voedselzandloper Kookboek!
Over de Voedselzandloper
Eerder verscheen al het boek De Voedselzandloper van Kris Verburg. Een veelbesproken boek wat min of meer gaat over hoe je met voeding jezelf jong en gezond kunt houden. Een aantal richtlijnen uit dit boek:
- Geen of zo min mogelijk brood, aardappelen, pasta, rijst.
- Havermoutpap is goed!
- Geen melk of yoghurt, maar kies voor een plantaardige variant.
- Weinig rood vlees, maar wel vette vis en gevogelte.
- Groente en fruit zijn de basis.
- Veel water en groene of witte thee.
- Supplementen als toevoeging.
Het Voedselzandloper kookboek
Ook dit boek staat in mijn kast en heb ik met veel interesse gelezen. Maar wat dit boek miste, waren fijne receptjes om alle theorie ook tot uitvoer te brengen in de keuken. En tataaaaa! Daar was ineens Pauline Weuring, collega-blogger van de succesvolle foodblog Uitpaulineskeuken.nl. Zij maakte een kookboek vol met de heerlijkste gerechten, allen Voedselzandloper-proof. Uiteraard prijkt ook dit kookboek in mijn kast. Of nou ja, op mijn aanrecht. De kast haalt ’ie vaak niet eens omdat ik er met grote regelmaat iets lekkers uit maak. Op mijn blog kwamen al veel op dit kookboek geïnspireerde recepten voorbij. Zoals deze heerlijke homemade granola, verse theetjes, bananenbrood en deze leuke groente-ei muffins. Het kookboek is ontzettend divers: van smoothies tot hoofdgerechten en van ontbijt tot snacks. Allemaal makkelijk te makkelijk en zeer smakelijk!
Wat moet je doen om dit kookboek te winnen?
- Like de Facebook page van I Love Health en die van schrijfster/blogger Uit Pauline’s Keuken.
- Klik op ‘VIND IK LEUK’ onder aan deze blogpost (links onder)
- Laat in de comments onder deze blog weten dat je mee doet en waarom! (Vergeet niet ook je achternaam te vermelden, anders kan ik de winaars moeilijk traceren.)
LET OP: Je kunt niet meer deelnemen aan deze winactie. Die winnaars zijn inmiddels bekend gemaakt. Zie de comments onder dit bericht. Helemaal bovenaan staan de namen van de winnaars vermeld. Iedereen bedankt voor het meedoen!Â
Liefs,
Daisy a.k.a. Oprah 🙂
Ongeduldig typje en kun je niet wachten totdat je weet of je het boek gewonnen hebt!? Herkenbaar! Je kunt het boek via deze link bij Bol.com kopen of via deze shoplet van Bol.com. Super handig!






Oooohhh dit boek zou ik heel graag willen winnen! 🙂 🙂 🙂
Ik heb onlangs de voedselzandloper uitgelezen en zou nu erg graag met de recepten aan de slag willen! Sinds een tijdje volg ik je blog, die ik erg leuk en inspirerend vind! Maar zelf wat met de recepten en tips doen, deed ik eigenlijk nooit. Het is tijd om wat beter voor mezelf te gaan zorgen dmv beter eten ( afwisseling, regelmaat en gezonde vervangers) en regelmatig sporten! Het koken van recepten uit de voedselzandloper zou hier een mooi begin voor zijn en zou zeker zorgen voor de inspiratie om anders te gaan eten/koken!
Ik hoop een exemplaar te mogen winnen!
Je zou me er heeeeeeel blij mee maken!
Groetjes Lieke
Oh dit zou ik zooo graag willen!!
Ik ben sinds een paar maanden bezig met gezond eten en sporten en het bevalt me zo goed! Ik deed het vanaf het begin voor mezelf, maar ik wist niet dat ik er niet alleen fit en goed uit van ging zien, maar dat ik er ook gelukkiger van zou worden 🙂
Het heeft echt veel voor me gedaan!!
Met name ook vanwege het boek de voedselzandloper die ik voor mijn verjaardag in Februari kreeg. Eigenlijk het enige wat ik echt vertrouw!
Ik zou dit boek zo graag willen! Zou zoveel helpen!!
Ik hoop het echt!
Ik zou het boek graag willen hebben omdat ik sinds een halfjaar last heb van mijn darmen, ik ben bereid mijn voedingspatroon helemaal aan te passen en ik denk dat dit boek mij een extra steuntje in mijn rug kan bieden. Ik vind het namelijk erg lastig steeds weer vernieuwende recepten te bedenken.
Ik zou het boek heel graag willen winnen omdat ik na mijn zwangerschappen flink last had van overtollige kilo’s..ik ben nu een tijd bezig met anders eten en ben inmiddels 25 kilo kwijt door geen koolhydraten meer te eten…mijn inspiratie qua recepten en lekker eten zonder koolhydraten raakt op dus dit boek zou ideaal zijn om mijn gewicht te behouden en het liefst nog wat extra kilo’s kwijt te raken..
Ik zou het kookboek heel graag willen winnen omdat ik..
Altijd op zoek ben naar nieuwe recepten die lekker maar ook gezond zijn. Koken is echt een ontspanning voor mij en ik kan enorm genieten van eten. Ik vind het belangrijk om gezond te eten en te leven.
Ik probeer al regelmatig wat recepten van Pauline uit. Alles in een boek verzameld is natuurlijk nog makkelijker en leuker!
Eindelijk heb ik half jaar geleden mijzelf schop onder de kont gegeven en me lifestyle veranderd. Het boek de voedselzandloper heeft mij erg op weg geholpen en nieuwe inzichten opgeleverd en het kookboek zou een mooie aanvulling zijn voor het verder uitbreiden van mijn healthy lifestyle.
Hey, ik doe mee! Het lijkt me een heel leuk, handig boek met veel inspiratie! Ik wil dit boek al een tijdje, ik ben er erg nieuwsgierig naar haha 😉
Groetjes, Lola Nibbering
Al enige tijd geleden ben ik me wat meer gaan verdiepen in gezond eten en zodoende ook Ilovehealth gaan volgen. Verschillende tips heb ik al doorgevoerd in mijn eetschema, alleen het heikele punt blijft wanneer ik samen met mijn vriend moet eten: die heeft er niks mee!! Ik zou heel graag voor hem uit dit boek willen koken, zodat ook hij wordt overtuigd dat gezond eten en lekker eten hand-in-hand kunnen gaan. Met natuurlijk als voordeel voor mij dat ik nóg vaker gezond eet 😉
Uitpaulineskeuken kennen we al, daar maak ik namelijk al wel eens lekkere, iets minder healthy gerechten van waar we allebei van smullen. Hem overtuigen dat dit boek goede recepten bevat zal dus zeker lukken!
Hoi Daisy
Eigenlijk weet ik heel goed wat gezond is en wat niet. Maar toch vind ik het heel lastig om gerechten te maken zonder pasta, rijst of aardappelen.
Maaar de zomer is op komst, en ik heb me deze winter behoorlijk uitgeleefd wat eten betreft, want ik ben er namelijk dol op!!
Dit boek zal mij kunnen helpen om lekkerder in mijn vel(lees: bikini) te voelen, bovendien wil ik graag meer leren over voeding en hoe ik gezonde gerechten kan maken!!
KORTOM, dit boek kan ik heel goed gebruiken 🙂
Groetjes,
Iris
OOPS, mijn achternaam vergeten
liefs,
Iris lijnema
Na diverse dieten gevolgd te hebben, wil ik nu het roer definitief omgooien. Ik wil een gezonder eetpatroon dat bovendien lekker is EN dat ik levenslang kan volhouden. Ik ben onlangs begonnen met het eten volgens De Voedselzandloper principes en vind het nog lastig om ingredienten te combineren tot een volwaardige, gevarieerde en smakelijke maaltijd.
Daarom zou ik graag inspiratie opdoen in het Voedselzandloper kookboek.
Altijd bezig met dieten en sinds kort is het roer om. Mijn man is al heel fanatiek met koken volgens de voedsel zandloper, maar ik wou er niet zo aan geloven (altijd maar aan het Sonja Bakkeren….), omdat ik meer van het programma volgen ben en het moeilijk vind om van alles te verzinnen. Daarom is een boek met recepten zeer welkom, zodat ook ik eens lekker voor mijn man kan koken 😉 Hopenlijk heb ik een beetje GELUK!
Ik zou het kookboek heel erg graag willen winnen omdat ik dol ben op keuken en ik sta open voor zowat alle gerechten, recepten, ingredienten noem maar op. Maar daar is waar bij mij het probleem ligt. Ik ben begonnen een koolhydraatarm dieet te volgen, maar puur omdat ik niet zo goed weet wat ik dan wel mag eten, is het voor mij moeilijk om vol te houden. Met een kookboek die mij verteld wat gezond en lekker is, kan koken eten en eigenlijk mijn leefstijl gezonder en leuker worden, dus ik hoop heel erg dat ik het kookboek win! xoxo
Ik eet alweer 1,5 jaar volgens de Voedselzandloper, maar het kookboek heb ik nog niet! Zou het graag winnen, zodat ik nog meer lekkere dingen kan maken!
Ik zou het boek graag willen winnen, omdat ik sinds kort bezig ben met gezond eten (en afvallen) en het nog allemaal aan het uitvogelen ben en een goede weg hierin aan het zoeken ben. Een kookboek is dan wel handig! 🙂
Goedemorgen!
Het lijkt mij fantastisch om dit kookboek van de Voedselzandloper te mogen winnen!
Ik ben nog maar een ‘rookie’ op het gebied van raw, organic, superfoods en vegan, dus dit boek zou mij absoluut helpen om op de goede pad te komen en té blijven! Fingers crossed!
Altijd bezig met dieet, biologisch eten en gezonde voeding dus ik zou heel graag winnen….
Bezig te diëten en dit boek zou een fijne ‘partner’ worden
Actie* natuurlijk hihi!
Ik ben bezig om mijn levenstijl om te gooien, dit boek zal me daar zeker bij kunnen helpen! Daarom doe ik mee met je oprah actir !;)
mmmm, nu al zin in de recepten!!!
Dus ja veel zin in looking like a zandlopertje… zandRENNER nog liever.
Van voedselzandloper naar zandloperfiguur!! Dat is toch wat ik wil!! Zeker nu de zomer er weer aankomt en ik sexy op het strand wil verschijnen in m’n strakke, afgetrainde body, maar vooral gezonde body!
Wat een letterlijk heerlijke actie! Ik let heel erg op wat ik eet en dat ben ik nog meer gaan doen nadat ik De Voedselzandlopen gelezen heb. Alleen is het zo lastig om je eetpatroon aan te passen omdat je echt alles om moet gooien. Ik hoop dat dit kookboek mij daar een flinke zet de goede richting in kan geven en ik een hoop inspiratie en motivatie kan opdoen!
Ja doe graag mee! bezig het boek te lezen dus het kookboek zou een mooie aanvulling zijn! Wil graag gezonder gaan eten
Sinds enige tijd volg ik I Love Health en Uit Pauline ’s keuken op de voet en eet ik een stuk gezonder en 80/20 regel wat suiker aan gaat.
Graag zou ik nog gevarieerder eten, maar ik heb ideeën nodig en dit boek lijkt me een goede hulp in mijn weg nog gezonder te gaan eten 🙂
In spanning wacht ik af…..
Ik zou het kookboek heel graag willen winnen omdat ik..
dan ook kan shinen in het whatsapp groepje met vriendinnen door middel van het DELEN van superhealthy en fijne recepten uit het voedselzandloper kookboek! Sharing is caring! =)