WIN || 5 x Uit Pauline’s Keuken – kookboek

Food, Win  /   - 

Yes! Hij ligt al weer eventjes in de winkels en ook ik heb ‘m eindelijk in handen: Het nieuwe kookboek van Pauline Weuring, van de succesvolle kookblog Uit Paulines Keuken. Pauline schreef eerder al de bestseller Het Voedselzandloper Kookboek (100.000 exemplaren verkocht. WOW!) maar nu was het de hoogste tijd voor een volledig eigen kookboek. Coudn’t agree more!

Hoewel Pauline niet alleen ‘healthy’ recepten blogt, zijn veel recepten wél I Love Health proof. Ik kijk dan ook graag op haar blog voor inspiratie. Het is een goede mix van super gezond tot ‘ach, een beetje suiker in een cakeje kan best’ op z’n tijd. Zo ook dit kookboek. Een groot deel van de recepten is zelfs Voedselzandloper proof.uit paulines keuken kookboek

Oké, wat staat er zoal in Uit Paulines Keuken?

Het Uit Paulines Keuken kookboek heeft diverse hoofdstukken en als we kijken naar de recepten zijn deze als volgt ingedeeld: ontbijt, lunch, diner, nagerechten, bij de koffie en bij de borrel.

Verder geeft Pauline echt een persoonlijk kijkje in haar keuken. Ze vertelt veel over zichzelf, haar passie voor food en over zaken als hoe haar dag als foodblogger eruit ziet. Haar restauranttips, tips voor het geven van een geslaagd diner, een voorbeeld van haar eigen weekmenu en meer van dat soort leuke dingen! En ja menschen… dit zijn allemaal verantwoorde recepten!uit paulines keuken kookboek

Een paar van mijn (healthy) favorieten:

Pumpkin Pie Granola, Pompoen Fritters, Arabische stoofpotje, Gepofte zoete aardappel, One pot noodles, Roze quinoa met bietjes, Zalmburger met avocadospread, Bramencrumble, Bananabread chocolat chip-muffins en de Appelplaatcake. Dit ga ik zeker allemaal snel maken.uit paulines keuken kookboek

Maar, terug naar de titel van deze blog: “WIN || 5 x Uit Paulines Keuken – kookboek”. Inderdaad, je maakt kans op één van de 5 exemplaren van dit kookboek die ik onder jullie mag verloten. Meedoen is simpel!

Wat moet je doen om te winnen?

  1. Like de Facebook page van Uit Pauline’s Keuken en die van I Love Health.
  2. Klik op ‘VIND IK LEUK’ onder aan deze blogpost (links onder).
  3. Laat in de comments onder deze blog weten waarom jij nou zo graag één van de kookboeken wilt winnen. De leukste redenen worden beloond…
  4. Vergeet niet ook je achternaam te vermelden, anders kan ik de winnaar moeilijk traceren. En een emailadres erbij is nóg fijner.

LET OP: JE KUNT NIET LANGER DEELNEMEN AAN DE WINACTIE. DEZE IS INMIDDELS GESLOTEN EN DE WINNAARS ZIJN BEKEND. MEEGEDAAN? KIJK DAN SNEL IN DE COMMENTS OF JE GEWONNEN HEBT!

Kun je niet wachten tot je gewonnen hebt? Snap ik!

Bestellen via Bol.com kan natuurlijk ook 😉

  • ISBN: 978 90 351 4311 1
  • Prijs: €19,95

Succes!

X Daisyuit paulines keuken kookboek
uit paulines keuken kookboek

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

411 reacties

  1. ik zou dit boek graag willen winnen omdat ik dan weer lekkere nieuwe recepten kan uitproberen voor
    Mijn lieve gezin. Ik vond het namelijk een sport om met mijn jongste dochter bijvoorbeeld de lekkerste toetjes en baksels te maken die gezond zijn zonder suiker en E-nummers! Ik ben fan en mijn familie ook!!!

  2. Heel graag wil ik dit boek winnen. Ik heb ziekte van Crohn en zoek daarom altijd naar gezonde recepten. Ik bak al vaak suikervrije gezonde tussendoortjes van Pauline, en deze zijn altijd een succes. Ik zou echt heel blij worden als ik dit mooie boek win.

  3. Graag zou ik dit boek winnen voor mijn zusje Pauline Hospers. Naam genoot en al net zo’n kookfanaat als UitPaulinesKeuken -Pauline. Over 2 weekenden hebben we onze eerste Nichtjesdag en hebben wij beloofd een heerlijke borrel en diner op tafel te toveren. Dit boek zou een super leuke inspiratie zijn! Daarnaast is het gewoon een super tof boek; mooi geïllustreerd, lekker recepten. Wie wordt daar niet gelukkig van. Lief Marjolein

  4. Ik ben om! Wordt al enthousiast bij het lezen van jouw blog :). Dit kookboek zou zeker niet misstaan op mijn über hippe kookboekenplank. Rudolfs bakery en 24kitchen zouden er jaloers op zijn.

    Groetjes Anouk Kuiper (anoukkuiper1@hotmail.com)

  5. Ik wil het kookboek super graag, omdat ik sinds vijf maanden mijn leefstijl volledig heb omgegooid. Krachttraining, hardlopen en natuurlijk gezond eten zijn mijn nieuwe ik! Dit boek geeft superveel nieuwe inspiratie waar ik weer even mee vooruit kan. Ik zeg: kom maar op met dat boek!!! ☺️

  6. Ik ben de healthy-recepten helemaal aan het ontdekken en uitproberen! Bij bijna alles wat ik google kom ik op jullie site terecht of die van Pauline! lol
    Ik zou heel graag zo’n boek in de keuken willen hebben, zodat ik meer ideeën op kan doen en alles kan uitproberen (lees: proeven) 🙂

  7. Jaa ik ben laatste tijd veel aan het kokkerellen in mn nieuwe keukentje en dit n perfecte aanwinst! Kan ik eindelijk vrienden uitnodigen zonder me te schamen voor het gerecht op tafel!

  8. Wat super leuk, ik volg haar blog en probeer vaak ook de recepten uit. Maar een boek is ook makkelijker voor je neus, ipv een laptop …en veel leuker natuurlijk. Ben ook gewoon erg benieuwd naar de recepten in het boek en wil deze erg graag uitproberen!

  9. Waarom ik graag…heul heul heul graag dit boek wil winnen?? Ehhh daarom!! Volg beiden al een tijdje en het geheugen vsn mijn telefoon is bijna vol met alle recepten van beide blogs onder mijn favorieten. Een echt boek zou voor de verandering ook weleens handig zijn om recepten inspiratie uit op te doen….;-)

  10. Super leuke winactie! Dit kookboek staat bovenaan mijn verlanglijstje!! De website van Uit Pauline’s Keuken is super en het boek is ook veelbelovend als ik alles recensies zo lees. Ik zit op dit moment in week 5 van de Bikini Body Guide en ben sinds vorige week net iets minder gemotiveerd om gezond te eten, het kookboek zou een fijne nieuwe motivatie zijn. Daarnaast woon ik net samen en kan ik mijn vriendje zo de lekkerste gerechten voorzetten, moet hem natuurlijk wel te vriend houden nu.. En de liefde gaat tenslotte door de maag!

  11. Een hele periode erg ziek geweest. Nu moet mijn lichaam aansterken omdat het erg verzwakt is. Hoe kan ik nu beter aansterken dan met de beste gezondste en lekkerste recepten?

  12. Die zou ik wel graag willen!! Mede door de gezonde en lekkere recepten van ‘Uit Pauline’s keuken’ en ‘I love health’ een gezondere lifestyle aan genomen en bijna 20 kilo afgevallen… Dit boek zou mij op een verantwoorde en lekkere manier kunnen helpen bij de laatste loodjes 🙂

  13. iIk zorg ervoor om elke dag weer een lekkere gezonde maaltijd voor het hele gezin op tafel te zetten. Zodat er een (bijna) dreumes, peuter en wijzelf heerlijk kunnen smullen van gezond en lekker eten zonder poespas! Daarvoor haal ik al vaak inspiratie van jullie site, maar een lekker boek erbij vind ik toch makkelijker koken…dan kan ik ook makkelijker mijn peuter mee laten kiezen wat we eten

  14. Zou heerlijk zijn om weer nieuwe inspiratie op te doen om zo gezond mogelijk te leven en eten. Borstkanker, bestraling en 5 operaties in 1,5 jaar verder, is het nu tijd om nóg beter voor mn lichaam te zorgen!

  15. Ziet er prachtig uit! Na borstkanker, bestraling en 5 operaties in 1,5 jaar kan ik wel weer wat nieuwe inspiratie gebruiken om zo gezond mogelijk verder te leven

  16. Super leuk lijkt het mij om dit boek te winnen! Ik zal de recepten met liefde voor mijn gezin maken, maar ook tijdens eetclubavonden voor mijn vrienden en familie.

  17. Ja ik wil, ik ben gek op Pauline haar recepten 🙂 en gebruik haar recepten vrij regelmatig en die van jullie ook trouwens 😉 elke week struin ik jullie blogs af op zoek naar lekkere en vooral gezondere receptjes die passen bij mijn nieuwe en vooral gezondere levensstijl, een boek van Pauline mag dan ook zeker niet in mijn kast ontbreken 😀

  18. Omdat; ik HOU van al deze heerlijke easy recepten! En ik vaak recepten maak via de app van uitpaulineskeuken, wat zou het heerlijk zijn om een boek op het aanrecht te kunnen leggen in plaats van een telefoon die ik om de haverklap opnieuw moet ontgrendelen!

  19. Oh dit zou handig zijn om inspiratie op te doen zodra ik weer ‘gewoon’ eet na mijn dieet. Nu reeds 16 kilo kwijt en nig in de race coor iig 8-10 kilo. Tnx alvast gr. Kim van Sabben

  20. Graag zou ik dit fantastische kookboek willen winnen. Aangezien ik al veel pogingen heb gedaan om af te vallen. Ben nu op de goede weg door veel te sporten en gezond te eten. En zal zeker weten met deze lekkere recepten het goed weten vast te houden! Want ddat is het streven.

  21. Super leuke actie van mijn twee favo blogs!! Liken op Facebook deed ik natuurlijk al 😉 maar het echte boek van Pauline lijkt mij geweldig!! Niet meer allen recepten koken van haar app en website, maar nu echt het boek doorbladeren en heerlijk kokkerellen!! Wil hem heeeeeeel graaaaaaaag winnen!!!!

  22. Voor mijn man die steeds meer kookt en voor de kinderen die wel eens wat willen koken zou ik het kookboek een leuk cadeau vinden. Dan kunnen ze op een verantwoorde manier leren koken. Mijn man en ik houden van variatie en zijn altijd in voor nieuwe recepten (gelukkig willen de kinderen eigenlijk altijd wel proeven).

  23. Hi!
    Ik ben zeker fan van Pauline’s recepten, en volg haar gezondere recepten op de voet. Het winnen van dit boek lijkt me super, dan hoop ik eindelijk mijn gezonde baksels ook eens uit te kunnen delen. Ik heb namelijk een moeilijke en suikerliefhebbende eter als vriend, en delen helpt toch altijd met het niet weer in je eentje moeten opeten van die hele taart of bananenbrood