Dit heerlijke zomerpakket van Frecious, vol met de lekkerste, frisse slowjuices en health shots, is er bij mij al bijna door heen! Ik drink ‘m niet als detox, maar neem gewoon een flesje wanneer ik er zin in heb. En mijn aloë vera shotje gelijk na het opstaan voor een boost van mijn spijsvertering.
Het is een echt zomerpakket omdat de juices bijdragen aan diverse doeleinden die goed bij de zomer passen: zonbescherming van binnenuit, hydratatie, boost de vetverbranding en bezorgt je een stralende huid.
Goed nieuws! Ik mag twee van deze zomerse Frecious pakketten onder jullie verloten. Onderaan de blog lees je hoe je mee kunt doen. Maar eerst ga ik je nog even lekker maken met al deze healthy goodness.
Wat zit er in het Frecious Zomerpakket?
Maar liefst 24 slowjuices, 7 goji shots en 7 aloë vera-shots. Het pakket heeft een waarde van €117,65. De juices hebben fancy namen als Excellent red, Ultimate Orange, Celery Slim, Sunshine, Hot summer en Melonade. Daar krijg je toch de zomer in je bol van? Ik wel!
Hoewel Frecious eigenlijk van de groentesapjes (met een klein beetje fruit) is, vind je in het pakket ook twee echte fruit juices. Wees niet bang voor alle fruitsuikers, er is over nagedacht: De Melonade is gecombineerd met grapefruit en limoen en deze zijn beide heel laag in natuurlijke suikers. De watermeloen iets hoger, maar samen maakt het dat het sapje helemaal niet zo heel hoog is in fructose. Dus je kunt zorgeloos genieten van de Melonade, want hij zit boordevol met antioxidanten, vitaminen en mineralen. Net als de andere juices.
Health shots
Wat dit pakket extra bijzonder maakt, zijn de twee health shots die er beide zeven keer in zitten:
- Goji shot; dé health boost voor een stralend huid! Ze zorgen o.a. voor zonbescherming van binnenuit en ze gaan d.m.v. antioxidanten vrije radicalen te lijf.
- Aloë vera shot; heeft een positief op het spijsverteringskanaal, doordat het de slijmvliezen in maag en darmen verzacht en het lichaam zuivert. Goed voor een efficiënte stofwisseling dus! Ook heeft aloë vera een verzachtend effect op de huid (daarom zit het vaak in after-sun producten).
Mijn favoriet…?
Moeilijk moeilijk! Qua smaak ga ik dan denk ik toch voor de Celery Slim. Ik houd juist wel van die ‘groene’ smaak. De Ultimate Orange vind ik persoonlijk te hardcore ‘veggie’! Haha. Maar goed, smaken verschillen, wie weet vind jij ‘m heerlijk. Maar echt fan ben ik van de aloë vera shotjes. Niet qua smaak (smaakt naar niks), maar wel qua werking.
Wat moet je doen om te winnen?
- Like de Facebook page van Frecious en die van I Love Health.
- Klik op ‘VIND IK LEUK’ onder aan deze blogpost.
- Laat in de comments onder deze blog weten waarom jij graag dit zomer juice pakket wilt winnen! (Vergeet niet ook je achternaam te vermelden, anders kan ik de winnaar moeilijk traceren.)
LET OP: JE KUNT NIET LANGER DEELNEMEN AAN DE WINACTIE. DEZE IS INMIDDELS GESLOTEN EN DE WINNAARS ZIJN BEKEND. MEEGEDAAN? KIJK DAN SNEL IN DE COMMENTS OF JE GEWONNEN HEBT!
Kun je niet wachten tot de uitslag er is en je weet of je gewonnen hebt? Snap ik! Je bestelt het pakket en de juices via Frecious.
X Daisy








Ik ben al zo’n lange tijd om gezonde tour. Veel sporten en bewust, gezond eten. Dit lijkt me een heel fijne toevoeging aan mijn eet- en sportpatroon.
Dit pakket zou ik graag willen winnen omdat ik echt gek ben op fruit en groenten. Het enigste wat ik mis is inspiratie, je kan natuurlijk ontzettend veel op internet vinden. Maar als ik dat dan probeer valt het altijd tegen, op de een of andere manier kan ik het niet zo goed met verhoudingen. Dat vindt ik zo zonde van al die mooie stukken groenten en fruit. Dit pakket zou dus voor mij de ideale gelegenheid zijn om te ontdekken wat ik nou echt een lekkere combinatie vindt! Daarnaast probeer ik mijn vriend altijddurende over te halen mee te doen, maar tja met mijn sapjes werkt dat nog niet zo goed. Ik zou het dus super tof vinden als ik het mag uitproberen en mag delen met mijn vriend.
Afgelopen 6 maanden heb ik heel hard moeten werken om na mijn zwangerschap en keizersnee weer in shape te komen. Helaas behoor ik niet tot de categorie vrouwen die moeiteloos weer in hun jeans stappen na 3 weken. Mijn kleintje is nu 10 maanden en ik ben er bijna! Na 9,5 maand gestopt met borstvoeding dus nu mag ik ook echt even een sapkuur doen. En hoewel ik zelf al heel healthy doe zou ik het onwijs tof vinden om dit pakket te winnen. Soort van beloning …..
Dit lijkt me een heerlijk pakket om de zomer door te komen!
Ik wil dit pakket super graag winnen! Het zou een goede start betekenen voor mij, ik ben erg aan t letten op gezonde voeding en heb m’n sporten ook opgepakt; drie keer per week. Een goede, gezonde boost met dit Frecious zomerpakket kan ik echt goed gebruiken!
Jaaaa deze wil ik heel graag winnen! Om na heel veel pech.. in ieder geval weer een nieuwe en bovenal healthy start te maken:-)
Waarom ik deze wil winnen – waarom niet, ik wil ze al zoooo lang uitproberen!! Ik heb al zoveel revieuws erover gelezen, maar ik durf voor dat bedrag de gok niet te wagen dat het niet smaakt. Terwijl het me zo super lijkt. Dit is de ideale kans! Het zou zo goed passen bij mijn eetpatroon.
Ik zou graag eens een detox willen middels sapjes. Maar alles zelf maken houd me tegen. Dit pakket trekt mij dan over de streep. Happy and Healthy!
Liefs, Wilma Vergnes
Oeh!!! Een detox kuur na de vakantie is altijd goed !! Weer fris en fruitig de rest van het jaar in.
Jeannette Huisman
Dit pakket zou prima passen in mijn gezonde levensstijl die ik sinds een paar maanden ben gestart. Het voelt heerlijk, smaakt naar meer en met deze sapjes lukt dat!!!
Wat een heerlijk pakket! Mijn slowjuicer staat alweer een tijdje te verstoffen.. Zonde! Met dit pakket kan ik inspiratie opdoen om nieuwe sapjes uit te proberen. Ik blijf toch gauw bij de ‘veilige’ smaken hangen. En super handig om wat op voorraad te hebben als ik wat minder tijd heb!
Ik ben een beetje de weg kwijt geraakt na mijn scheiding en verhuizing wat betreft gezond eten en een gestructureerd leven…. Dit zou mij weer op weg helpen om verder te gaan in mijn gezonde levenswijze… Ik ben inmiddels 18 KG kwijt maar ben er nog lang niet…
Heeeeeerlijk voor van de zomer!! Pakket met zomerse smaken! Daar gaat de zon vanzelf van schijnen! ☀️. LIKE!
Ik probeer sinds 4 maanden suikervrij te eten. Na een goede start en een dipje ben ik nu op volle sterkte terug! Gezond eten en krachttraining. Hoe leuk zou het zijn als ik win en mijn enthousiasme een gezonde boost krijgt 🙂
Je zou me zó blij maken met dit heerlijke zomerpakket! Ben afgelopen 6 weken 5 kilo kwijtgeraakt en 6% minder vet. Al heel goed op weg dus, maar al deze healthy sapjes en shotjes zullen nog meer bijdragen aan een gezonde levensstijl!
Goed voor als ik terug kom van vakantie, even een detox-kuur met deze lekkere sapjes 🙂
Jaa!!! Vorige actie jammer genoeg niet gewoon dus deze actie zal er wel op aansluiten! Ik ben hard bezig met sporten en mijn lichaam goed in conditie te brengen. Vind het op dit moment lastig om na het sporten te kijken wat ik moet nemen als energie bijvulling. Kan dit soort hulp zeker wel erbij gebruiken!
Je kan beter vragen waarom ik niet deze juices wil winnen dan hoef ik niet een verhaal te typen over dat ik fruit zo lekker vind, ik van gezond hou, ik het verdien, ik het heel goed kan gebruiken, ik graag wil winnen etc etc.
Ik ben altijd een beetje huiverig met sapjes omdat er vaak toch toegevoegde suikers bij zitten die ik gewoon niet wil drinken. Maar deze Frecious juice klinken veel belovend om mij te overtuigen dat sapjes echt geen suikerbommen zijn maar gewoon super healthy!
Ik ben sinds kort op een glutenvrij, lactose vrij dieet. Aangezien ik deze dingen niet meer mag eten ben ik mij gaan focussen op een heel andere lifestyle. Ik haal dan ook veel dingen van deze website. De eetdagboeken brengen mij op veel ideeën. Deze sapjes zouden een prima toevoeging zijn, want mijn lichaam is behoorlijk ziek geworden doordat ik altijd gluten en lactose at. Ik houd daarnaast ook onwijs van smoothies en fruit.
JA! Omdat ik deze al echt tijjjjjjjjjden zo zo zo graag wil proberen en ze hier in het hoge Noorden ONVINDBAAR zijn!
Ik houd van groenten- en fruitsapjes, en op het moment ben ik vrij druk dus kan ik het qua tijd goed gebruiken dat ik ‘m alleen maar uit de koelkast/ vriezer hoef te trekken!
Omdat ik heeeeeeeul graag ook een keertje wat wil winnen en hoe tof is het als je ook nog eens iets gezonds wint?
Het frecious zomerpakket zou een ideale toevoeging zijn op mijn eetpatroon. Vooral nu in de zomer, om nét iets strakker in mijn bikini op het strand te paraderen ;)! Daarbij ben ik ook vooral benieuwd naar het effect, of ik me dan ook echt fitter en energieker ga voelen.
Fingers crossed!!!
X Janou
Deze sapjes zouden een prima toevoeging zijn na al het gesport wat ik in een week doe!! (5 á 6x in de week thaiboksen,voetballen,hardlopen). Verder maak/drink ik zelf graag gezonde sapjes/smoothies, dus je zou me er onwijs gelukkig mee maken! Heb vandaag nog de yoghurt/zomerfruit smoothie met chia- en lijnzaad van je website up! Yummie 🙂