Sap.je. Ja inderdaad: sap punt je. De website van Sapje. Snap je?! Hoe origineel is deze URL? Ik vind ‘m leuk! Maar Sap.je is meer dan alleen een leuke URL. Ik tikte sap.je in mijn browser in en ook toen werd ik niet teleurgesteld. Wat een leuk concept en site! Fris, kleurrijk en vernieuwend, precies wat Sap.je is.
Wat is Sapje nog meer?
Sapje levert 100% biologische, pure en verse sapjes bij jou thuis*. De sapjes worden elke dag vers geperst (slow juice) en uiteraard zonder water, suiker of kunstmatige toevoegingen gebotteld. De sappen bestaan voor zo’n 80% uit groente en de rest is fruit, specerijen en kruiden.
Sapje is daarbij ook nog eens heel lief voor het milieu: ze leveren met de bakfiets! En alleen in glazen flesjes, die vervolgens ook weer opgehaald worden voor hergebruik. Een soort van moderne melkboer! Like it 🙂 Ander voordeel van de glazen flesjes is dat je sapje niet in aanraking komt met schadelijke stoffen als BPA en BPB die je wel in plastic aantreft.
Je kunt kiezen uit 10 sapjes en deze los bestellen, maar je kunt ook gaan voor de uitgebreide driedaagse detox kuur. En ja, dát is nou precies waar ik één van jullie mee mag verblijden! Ik mag namelijk een Sapje detox pakket t.w.v. €125 verloten…
Detox pakket van Sapje: wie, wat, waar, hoe, vertel vertel!?
Een detox-kuur kan je immuunsysteem versterken en zo bijdragen aan het voorkomen van ziektes. Je krijgt extra energie en een algeheel ‘schoon’ en gezond gevoel. Een detox-kuur vermindert de behoefte aan snacks, alcohol en daarbij zul je ook wat gewicht verliezen. In de driedaagse Sap.je detox krijg je de voedingsstoffen van meer dan 15 kilo biologische groente en fruit binnen! De kuur is inclusief intake en persoonlijke begeleiding.
Lees hier meer over de detox van Sap.je.
Wat moet je doen om te winnen?
- Like de Facebook page van Sapje en die van I Love Health.
- Klik op ‘VIND IK LEUK’ onder aan deze blogpost (links onder)
- Laat in de comments onder deze blog weten waarom jij dit detox pakket kunt gebruiken! (Vergeet niet ook je achternaam te vermelden, anders kan ik de winnaar moeilijk traceren.)
LET OP: JE KUNT NIET LANGER DEELNEMEN AAN DE WINACTIE. DEZE IS INMIDDELS GESLOTEN EN DE WINNAAR IS BEKEND. MEEGEDAAN? KIJK DAN SNEL IN DE COMMENTS OF JE GEWONNEN HEBT!
x Daisy
*regio Amsterdam en Amstelveen – uiteraard maken niet-Amsterdammers net zo veel kans om dit detox pakket te winnen.








Hoi hoi!
Het lijkt me ontzettend fijn om ‘met een schoon lijf’ te kunnen starten. Lekker gezond, fit en klaar om verder te gaan met een gezonde levensstijl. Ik heb zon moment nodig om de focus weer om gezond te krijgen en niet naar die lekkere zak chips te graaien ‘omdat ik maandag wel begin….’ Het detox pakket winnen zou een fantastische start zijn! Liefs Fleur
Hier ga ik aan meedoen! Detox ik ben er helemaal weg van, ik heb het de laatste tijd zo en zo druk dat ik helemaal futloos ben en een tijdje gedemotiveerd, ik heb echt weer even een oppepper nodig en weet dat dit met detoxen zeker gaat lukken, ook vind ik het altijd super om weer eens nieuwe dingen te proberen. Dus wat zouden jullie mij hier blij mee maken! Ik ga nu heel hard duimen dat ik hier misschien een kans opmaak.
Jaaaaa heel fijn nu het voorjaar eraan komt! Helemaal een nieuwe start!!
Na mijn eerst zwangerschap is het even mama tijd!! Na 9 mabden boven de wc een wolk van een zoon en 5 maande borstvoeding is het nu tijd om weer terug bij af te beginnen lekker gezond en genieten.
Jaa dit zou ook ik heel graag willen winnen!
Ik wil deze dolgraag uitproberen! Ben recent begonnen met een kookclub waarbij het gaat om: “Voeding die voedt, niet voeding die vult!”. Ook mijn man en 2 kids van 7 en 4 doen mee. Lekker en verantwoord. Stoffen die goed voor je zijn en niet je eigen lijf voor de gek houden en “lui” maken. Deze detox-kuur is voor mij de ULTIEME kickstart!!
Dit zal ik dan zo 4x per jaar herhalen om mijn lijf te resetten!
Ik ben al langere tijd goed aan het letten op mijn eten, mijn eten aan het aanpassen en om de dag sowieso te gaan sporten. Nu de zomer in zicht is doe ik dus nog extra me best ik heb nog nooit een detox kuur gebruikt maar ben er erg benieuwd na om het een keer te proberen. Om een gezond en fit lichaam te krijgen dit vind ik erg belangrijk liefs, birgit
Nou na een paar dagen carnaval kan ik wel een detox kuurtje gebruiken 🙂 kom maar op met die sapjes. Love it!
Yesss please! De detoxkuur van Sapje lijkt me – naast het feit dat ik graag wil ervaren om mijn lichaam van binnen te reinigen – ook nog eens heel lekker. Ik maak thuis al veel smoothies en sapjes, maar weet niet hoe ik dit kan aanpakken bij een detox. Deze winactie biedt daarom een uitgelezen mogelijkheid! Ik zou hier heel blij van worden!!!
Liefs x,
Janou
Hi Daisy,
wat een supergave actie. Ik doe graag mee, heb al een tijd lang het idee in m’n hoofd dat ik binnenkort graag een Detox zou willen. Ik weet alleen stiekem niet zo goed wat en hoe. Daarom zou een Detox sap pakket mij echt heeeeul fijn uitkomen. Dus, ik doe graag mee aan deze actie.
Groetjes,
Edmée
He!
Wat leuk zo’n winactie! Ik werk in de gehandicaptenzorg, sport graag en geniet van het koken van gezonde en goede recepten. Terwijl ik nog jong ben, heb ik al 2 jaar veel last van vermoeidheid en gewrichtspijn. Na vele onderzoeken nog steeds geen oorzaak gevonden. Ik ben dankbaar voor mijn leuke leven met de mooie mensen om mij heen, maar ik zou mij heel graag energieker willen voelen en ik ben heel benieuwd of deze detox mij daarin zou kunnen helpen. Ik zou dit dus heel graag willen winnen.
Groetjes, Joëlle
Ik wil al een tijdje een detox doen. Het is een wens van mij om dit gewoon een keertje uit te proberen. Het lijkt mij erg goed voor mij om te doen. Ik wil heel graag ervaren hoe het is om een detox te doen.
Wauw nog maar eens een gokje wagen! Wat zou ik dit graag winnen! Ik leer steeds meer over een gezonde leefstijl en ik ben al fanatiek bezig met lekkere salades en smoothies. Vooral dankzij jou 80/20 tip kan ik dit goed volhouden, ik heb nog nooit zo lekker in m’n vel gezeten! Een aantal maanden geleden was ik nog een beetje sceptisch over detoxen maar inmiddels weet ik wel beter! Helaas heb ik de kennis (en het budget voor een slowjuicer) niet om zelf een kuur te maken. Dus eigenlijk heb ik dit gewoon nodig SnAPJE? !! 🙂
Kan dit erg goed gebruiken na 2 zwangerschappen in 2 jaar tijd. Ben na mijn tweede zwangerschap al 3 keer ziek geweest. Niet goed voor mijn gezondheid en niet goed voor mijn baan;)
Wat een leuk concept dit! Het lijkt me onwijs gaaf om een keer een sap detox uit te proberen! ALs student kan mijn lichaam soms wel een beetje reiniging gebruiken ;P Leuke win actie 🙂
Hoi hoi,
Onze namen zijn Iris en Wies en wij zijn al een tijdje aan het sporten en daarbij gezond te eten!
Wij hebben al veel recepten van ilovehealth gemaakt en vonden ze erg lekker.
Samen hebben wij afgesproken om in de mei vakantie een detox week te houden.
Daarom zouden wij het super leuk vinden om dit pakket te winnen want dat maakt het makkelijker om er aan te beginnen. Hierbij maken wij ook kennis met het merk “Sapje” waar wij erg benieuwd naar zijn !!
Groetjes Iris en Wies
Hallo! Wat een superleuke actie! De reden dat ik dit pakket eigenlijk heel goed kan gebruiken is omdat ik geen eigen blender/juicer heb. Ik ben sinds een paar maanden intensief bezig met gezond eten en veel sporten en wil graag veel afvallen. Ik hoor van iedereen dat sapjes en smoothies hierbij ook ideaal zijn, alleen heb ik zelf dus geen blender! Dit zou voor mij de ideale manier zijn om te kijken of sapjes wat voor mij zijn, waardoor ik hierna misschien ook een eigen blender aan kan schaffen of vaker sapjes ga bestellen 🙂
Groetjes Michelle
Met mijn drukke leven op- en buiten school ben ik ondertussen wel toe aan een detox! Daar komt bij dat ik echt een voorliefde heb voor sapjes & smoothies! <3
Sinds 1 januari ben ik begonnen aan veel sporten en gezond eten, met inderdaad, elke dag een sapje. Door alle drukte vind ik het lastig om steeds een lekker recept te vinden en nieuwe ingrediënten te proberen, waardoor ik eigenlijk altijd dezelfde sapjes maak. Ook woon ik alleen waardoor ik niet veel verschillende soorten groente en fruit kan komen, omdat het simpel weg snel te rijp wordt. Dáarom wil ik graag dit pakket winnen, zodat ik mijn motivatie niet verlies en allerlei verschillende én lekker sapjes in mijn koelkast heb!
Graag winnen omdat ik nooit iets win en dit heel graag zou willen winnen!
Ow ja graag! De sapjes lijken me heel lekker en gezond maar ik heb de stap nog steeds niet gezet! Misschien haalt dit me over de streep?
Alleen al van de site wordt je dolenthousiast! Een sapje van sapje lijkt me een lekker begin van de week, enne, een portie geluk is toch ook een goede reden? 🙂
Ik heb een tijd lang alles goed kunnen volhouden qua gezonder eten. Helaas vanwege ziekte en lange werkdagen komt het er niet van. Als ik dit zou winnen, zou het voor mij een goede reden zijn om weer energiek te gaan voelen en meer puf te hebben om bv ook weer meer te gaan sporten!
Door het niet meer hebben van een (werkende) hypofyse (door een tumor), leef ik al heel wat jaren op hopen medicijnen. Neurotransmitters en hormonen werken niet zoals bij “normale” mensen en dat is moeilijk met het zo veel mogelijk eten van dingen waardoor je je goed voelt. Ik ben heel erg bewust bezig met zo gezond mogelijk eten / leven. Gelukkig ‘doet mijn lijf het goed’ op groente en fruit; ik merk daarbij echt dat het mij goed doet. Zo’n detox en dan nog (veilig) onder begeleiding, lijkt mij ideaal om te winnen!
hey!
ik wil dit detoxpakket graag winnen, omdat ik de laatste tijd zo’n druk en hectisch leven ben gaan leven met studeren, een extra studieprogramma, werk, paaldansen en krachttraining dat ik geloof dat ik mijn lichaam op een gezondere & nutrientrijke manier zou moeten gaan voeden zodat ik nog genoeg powerr heb om alles te kunnen doen!
en stiekem ook wel omdat die URL echt heel leuk is, haha