Een weekendje weg voor mijn verjaardag gekregen van de boyfriend, yes! Ik mag kiezen waarheen. Omdat het plaats zal vinden in de zomer en ik vooral zin heb in zon, zee, strand, kies ik voor Biarritz, Frankrijk. Er kan als het goed is ook gesurfd worden, dus dat is dubbel zo fijn. Tickets geboekt, Airbnb’tje, auto gehuurd en hop we zijn klaar voor vertrek.
Naast surfen en strandhangen kun je ook erg lekker eten in Biarritz. Daarom deel ik mijn tips met je!
Lekker eten in Biarritz doe je hier!
Bali Bowls
Als Bali lover is een bezoekje aan Bali Bowls Biarritz natuurlijk een must. Ha! nu moet ik eerlijk zeggen dat ik de Nederlandse smoothiebowls in vergelijking tot die in Bali, vaak erg vindt tegenvallen. Maar de acaï bowl die wij aten bij Bali Bowls was écht lekker. Een flinke portie, goed van smaak, lekkere toppings, yummm. Ogen dicht en het was net alsof we echt in Bali zaten. Missie geslaagd kunnen we wel stellen. Ah en 10 punten voor het eerste echt lekkere kopje cappuccino in Frankrijk. 2 vestigingen in Biarritz.
Milwaukee Cafe
Geen croissants en anders Frans food bij Milwaukee. De eigenares is Amerikaans, dus dat is wat de pot daar schaft. Gezellig, ietwat hysterisch ingericht zaakje, lekker eten, prima koffie. Pancakes zijn wat mij betreft een aanrader, net als de juices. 2 vestigingen in Biarritz.
Le Surfing
Altijd druk! En dat zegt dan wel wat denk ik dan maar. Dus wel even bellen voor een reservering. De dame van het restaurant was namelijk niet erg vriendelijk toen we er zonder reservering kwamen. Gezellig tent, lekker eten en mooie plek, namelijk direct aan ‘Plage de la Cote des Basques’.
Carlos
De buurman van Le Surfing. En bij Carlos is het ook al goed vertoeven. Wederom een mooi uitzicht en je zit er heerlijk op de ’trappen’ voor de deur. Lekker voor sunset drinks. Maar ook de lunch was genieten. Goede wijn (waar niet trouwens), goede service, lekker eten, niet perse goedkoop, maar absoluut de moeite waard. Te gek interieur trouwens, en daar ben ik toch altijd wel een beetje gevoelig voor.
La Saline Ceviche
Niet gegeten, maar stond absoluut op onze to go list! Want: ceviche is altijd een goed idee. DUs als jij wel geweest bent, laat vooral even weten hoe het was in de comments!
Le Cafe du Commerce
Een brasserie zoals je een brasserie verwacht. Love it! Wij aten buiten op het ongelofelijk drukke terras, maar we hadden mazzel, er kwam precies een tafeltje vrij toen wij aankwamen. Steak tartare, escargots en meer typisch Franse gerechten. En – natuurlijk – Franse frietjes en goede wijn. Yum! Lekker eten in Biarritz doe je hier hoor!
Il Giardino
Na diverse échte Franse eetervaringen hadden we dan toch ook wel een keer zin in iets anders, dus gingen we naar het Italiaanse Il Giardino. Volgens google een must eat. En inderdaad, we hebben er heerlijk gegeten. We zaten gezellig buiten, in een ontzettend pittoresk klein frans straatje onder de straatlantaarns te eten. En dan mag je denken aan burrata, carpaccio, risotto en pasta. What else. Niet duur trouwens. Aanrader!
Voordat we verder gaan met de roodtips Biarritz, eerst even 3 tips over hoe in Biarritz te komen!
Hoe kom je in Biarritz? –> vliegen op Bordeaux.
Dan huur je daar een auto op het vliegveld, zoals wij via Sunny Cars, en daarmee rij je dan in twee uur naar Biarritz. Ook lekker om daar een auto te hebben, want Biarritz is best groot en zo zie je nog eens wat. Onze Airbnb zat ook net buiten Biarritz. En we wilden diverse stranden en surfspots zien, dus een auto is een must. Dit was al de tweede keer dat wij huurden via Sunny Cars, omdat ik het all in service pakket zo ideaal vind. Dan is alles vooraf geregeld en probeert de lokale autoverhuurder je niet nóg een verzekering aan te smeren.
In Biarritz raad ik je aan om een uurtje een Fatmobile te huren. Hilarisch. Je sjeest samen door de stad. Lekker knus, houd je vent wel goed vast.
Restaurants en cafe’s in Anglets, naast Biarritz
The Beach House
Strandclubs zoals wij die kennen in Nederland, die hebben ze (helaas) niet in en om Biarritz. Op het strand vind je zand. Geen bedjes, geen beachclubs (wat ik stiekem wel jammer vond). Wat nog het dichtstbij kwam, was The Beach House (what’s in a name he) in Anglets. Super hip restaurant met aan de voorkant een hoop zand, een oude boot, bar en lekker loungebanken. En achter het restaurant de tuin met een zwembad, heel veel tafeltjes om aan te eten en zonnebedjes. Yes! Wij hebben hier geluncht en enorm genoten. Geen typische franse kaart, maar gerechten als ceviche, hummus & pita, buratta en een geitenkaassalade. En een moulleux au chocolat, omdat dat natuurlijk altijd een goed idee is. Een van mijn favo plekken van deze trip.
L’amour à la Plage
Potverdorie wat een goeie naam he. Roij en ik hebben elkaar hier weer eens diep in de ogen gekeken, onder het genot van een goed glas wijn (de Sancerre!), een kaasplankje, met uitzicht op zee. Fijne plek, wil je geweest zijn.
Vent d’Ouest Cafe
Als je dan toch echt uitgepraat bent met elkaar (wij niet hoor, he schat ;-)), dan is Vent d’Ouest Cafe (de buuf van L’amour a la Plage), the place to be. Je zit aan hoge tafels, frontrow aan zee, te kijken naar de surfers! Helemaal leuk vonden wij. Niet omdat we uitgepraat waren (ha!), maar omdat we van surfen houden. Roij dook er zelf ook even in, had ik wat te kijken en gezellig zitten. Het eten was niet spectaculair, maar leuk zitten was het wel.
Meer leuke citytrip blogs vind je hier!
Ben jij wel eens in Biarritz geweest? Wat zijn jouw tips voor lekker eten in Biarritz!? Deel ze in de comments, vinden we leuk!
Liefs
Daisy
[Voor deze blog heb ik samengewerkt met Sunny Cars – dit verandert echter niets aan mijn mening of oordeel over een product of merk]












Wat een heerlijke tips voor Biarritz! Naast genieten van lekker eten en relaxen op het strand, vind ik het altijd leuk om tijdens groepsreizen of met vrienden iets extra’s te doen om de sfeer erin te brengen. Mocht je ooit op zoek zijn naar leuke ideeën voor groepsactiviteiten of ijsbrekers, dan raad ik je deze website aan met talloze suggesties voor Ice Breaker Games. Altijd handig voor tijdens een weekendje weg of een gezellige avond na het eten!
If you love sharing your travel experiences and capturing those beautiful moments in places like Biarritz, you might be interested in enhancing your photos and even creating fun AI videos of your adventures. I recently discovered nano banana, an all-in-one platform where you can edit your photos, generate creative images, and produce AI-powered videos—all for free to start! It’s super intuitive and perfect for both travel bloggers and casual explorers who want to elevate their visual stories. Definitely worth checking out if you want your memories to stand out!
Wat een fijne tips voor lekker eten in Biarritz! Naast het ontdekken van leuke eettentjes en het genieten van het strand, ben ik altijd op zoek naar handige tools voor mijn reisblog en social media. Ik heb onlangs een geweldige site gevonden waar je gratis AI-afbeeldingen kunt genereren, super handig voor het maken van unieke reisfoto’s, productafbeeldingen of leuke visuals voor Instagram. Absoluut een aanrader als je je content wilt upgraden! Check het hier: AI画像生成 無料