Ik ben verliefd. Ja echt. En wel op mijn nieuwe Purple Haze yoga legging. Met een site als I Love Health en yoga als ultieme ontspanning, moest ik natuurlijk gauw een kijkje nemen in de webshop I Love Yoga toen ik erover hoorde. Na zo’n 10 seconden rondneuzen wist ik één ding zeker: ik wil zo’n legging! Maar in godsnaam… welke moest ik kiezen? Keuzes maken is niet echt mijn sterkste kant, dus ik moest een hulplijn inschakelen. Wel tien: ik startte een poll in de whatsapp chat met 10 vriendinnen, telde de stemmen, en ging vervolgens voor de Purple Haze. Hoe vind je ‘m!?
Win I Love Yoga legging!
En het leuke is, ik mag 2 leggings van I Love Yoga onder jullie verloten! Als je wint, kun je kiezen uit de drie variaties hieronder: Purple Haze (links), Deer Medicine Turquoise (midden) of  Guns & Roses Blue (rechts).
10 % korting
Kun je niet wachten tot je gewonnen hebt? Je kunt alvast een legging of iets anders moois shoppen bij I Love Yoga. En wel met een korting van 10%, die ik speciaal aan jullie mag geven. Met kortingscode: ‘ILOVEYOGA’ kun je t/m  30 september 2014 met 10% korting bestellen!
Maar nog even over de legging: deze yoga leggings zijn van het merk Teeki. Behalve dat ze idioot lekker zitten, (alsof je in je blote billen in de de downward facing dog staat  – wat best comfi is) zijn ze ook nog eens heel verantwoord. De leggings worden namelijk gemaakt van gerecyclede petflessen. 25 stuks om precies te zijn. De legging is ook uitermate geschikt voor andere sporten of om thuis heel fijn in te chillen.
Details:
- 4 way stretch
- Ademend en vocht absorberend
- Schuurbestending en antibacterieel
- Recycled van 25 plastic pet-flessen
- Materiaal: 79% gerecycled plastic/21% spandex
Wat moet je doen om de I Love Yoga legging te winnen?
- Like de Facebook page van I Love Health en die van I Love Yoga.
- Klik op ‘VIND IK LEUK’ onder aan deze blogpost (links onder)
- Laat in de comments onder deze blog weten dat je mee doet en waarom! (Vergeet niet ook je achternaam te vermelden, anders kan ik de winaars moeilijk traceren.)







Jaa ik doe mee! Deze zijn te gek! Heb nog geen mooie yoga legging maar dit deze zijn wel echt beauty’s!
Jaa ik doe mee! En waarom? Yoga wordt alleen maar nog leuker met een te gekke legging!
Super vette leggings kan ik nog makkelijker m’n benen in m’n nek leggen!!! 😉
..mooie verrassing voor mijn schatje die helemaal in YOGA is gedoken. ben benieuwd
Deze leggings zien er zo mooi uit! Ik zou er graag 1 willen hebben. Natuurlijk voor yoga, maar ook voor lekker chilling-daagjes en er toch nog ‘hip’ uitzien, zodat ik zonder omkleden eventjes naar de supermarkt toe kan (in plaats van zo’n mooie drollenvanger). Ik doe nu yoga in een sportbroek, maar ben al een tijdje op zoek naar een echte leuke yoga broek. Naja, van echt zoeken is nog niet helemaal sprake, ik moet vooral tegen iets aanlopen en laat dit nou net zo’n moment zijn!
Ik ga woensdag voor het eerst naar yoga. Ik heb geen speciale yogakleding dus doe gewoon sportkleding aan. Het lijkt me fantastisch om zo’n prachtige yoga legging te winnen. Ze zijn onwijs mooi
Voor de gave leggings natuurlijk! (;
Geweldige om mee naar Yoga te gaan, heb meestal grijs, grijs en grijs!
Maar deze mintgroene legging zou de boel opfrissen!
Oeh, hebben!!! Kan ik wel gebruiken in de sportschool maar met zo’n legging zou ik ook natuurlijk wel mega hip zijn bij yogales! Toch ook maar weer starten met yoga? Tijd tekort, maar wie weet met zo’n legging is de keuze makkelijker te maken
Omg dit zijn echt de meest geweldige legging!! Ik ben toen ik begon met sporten dingen gaan aanschaffen in felle kleuren om alles nog leuker te maken en dit zou een perfecte aanvulling zijn 😉
Wat een geweldige leggings! Die wil ik hebben, maar welke dan, ze zijn alle drie leuk.
dit maakt je yogaoefeningen nog leuker, helemaal fashionable!
Supergave leggings! Ik heb de site ook al een paar keer bezocht, maar kan ook moeilijk een keuze maken. Ik zou hem dolgraag willen winnen!
Hoi!
I.v.m. ernstige gewrichtsproblemen strart ik morgen met yoga om mijn gewrichten soepeler te krijgen en te versterken met mijn spieren. natuurlijk wil ik er wel stylisch uitzien!
Liefs Melissa Kooistra
you can never have enough yoga pants, toch????
en ik vind die purple haze die jij uitkooz ook super cool dus ja ik hoop dat ik hem ook mag winnen. succes iedereen. I luf yoga/health/pants LOL
Super leuke leggings! Yoga al 3 jaar in oude, slonzige en vooral lekker zittende joggingbroeken. Is eigenlijk wel behoorlijk tijd voor een nieuw, hip en comfi model! Zou er super blij mee zijn, leuke kleurtjes!
Net gestart met yoga hoe gaaf zal het zijn als ik deze win!
Hip in met nieuwe legging naar de yoga les 🙂
Wow hippe milieubewuste yogabroeken!!! Yoga in een modern jasje, super vet! I like it 🙂 Ik wil er deel van uitmaken 😉
Oh ja, voorkeur links of rechts als ik mag kiezen.
Ik doe heel graag mee voor de turqoise. Super tof op de yogamat, met hardlopen, paaldansen, chillen of gewoon naar de supermarkt! Wiehoee super gaaf!
Ik ben ook helemaal verliefd en wil ook graag deze yoga legging!
Zo’n yoga legging is te mooi om in de kast te laten liggen en dus een extra motivatie om yoga te doen en hard te lopen!
OOh ik vind deze yogabroeken echt zo ontzettend mooi en dan niet alleen voor yoga, maar ook voor hardlopen, of gewoon naar een festival. Ik zou heel erg graag de middelste willen winnen (deer Medicine Turquoise), zal fantastisch staan bij mijn turquoise yogamat.
Super leuke leggings! Ik doe graag mee.
Tof! Kan ik ‘m gelijk nog uittesten tijdens de zomer-yogasessies hier aan de Zeeuwse kust!
Wat een super toffe leggings! Ik heb net even op de website van I Love Yoga gekeken en ik ben verliefd (ik heb blijkbaar onder een steen geleefd dat ik deze niet eerder heb ontdekt :P)! Ik yoga altijd thuis en een warme legging in de herfst en winter is dus heel fijn! En die prints! Zo vet!
Jaaa ik wil graag zon legging! Sinds een tijdje een blog over voeding en helemaal met het lichaam bezig. Het lijkt me super om deze legging te winnen dan kan ik meteen reclame maken op mijn blog met deze hippe kleurrijke leggings!